Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

gusiarz 15:38, 20 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Danusisu - cieszę się, żę zobaczyłam metamorfozę w Waszym ogrodzie i budowę domu. Człowiekowi wydaje się, że u Was zawsze było tak jak obecnie!!! A Wy żyjecie jak i my - borykacie się z prozą życia... Więc trzeba zakasać rękawy - i nie narzekając na przeciwności losu - wziąć się do roboty. Efekty przyjdą - u jednych wcześniej u innych później, ale przyjdą. Trzeba być cierpliwym, ale rosliny tak szybko rosną... Danusiu - kiedy rozpoczęliście budowę ogrodu?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Pola 15:50, 20 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Szok to mało, pięknie dziękuję za pokazanie histori powstawania twojego ogrodu, bałam się sadzenia, serbów , a ty pokazałaś jak to należy zrobić, zdjęcia dopiero to wszystko przekazują,,jedno jest pewne muszę to kiedyś obejrzeć w realu. Taka mała działeczka ...... No normalnie nie do wiary, lecę pokazać to mojemy M bo dyskusja ostatnio była na sadzeniem drzew i ich rozrostem.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
sonny 16:07, 20 sty 2013


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
O matko i córko! Danusiu, metamorfoza Twojego ogrodu natchnęła mnie do zmiany podpisu na forum. Marzenia się spełniają... i Twój fantastyczny ogród, i Twoje realizacje innych ogrodów są tego dowodem. Już dawno nie byłam tak zdeterminowana do pracy w moim przyszłym ogrodzie, jak dziś, kiedy zajrzałam do "nie tylko bukszpanowego". Jak stwierdził mój M.: "Rewelacja!!!". Pozdrawiam
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
Slawko 16:29, 20 sty 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Gardenarium napisał(a)
E tam, jakie tam ślady rodziców, Roninek zrobił nam Ogrodowisko, jest wybitnym he lubię to słowo - programistą informatykiem (po Politecnice Warszawskiej Ma z dwoma kolegami swoją firmę, jej ikonka na dole jest



Fakt, gdyby nie Ronin, to może nie powstałoby tak piękne miejsce jak ogrodowisko i chwała mu za to Najważniejsze jednak, że chce robić to co lubi, co mu się podoba a nie jest poddawany presji pójścia w ślady rodziców... i chwała Wam za to Odwiedziłem stronę firmy Ronina i jestem pod wrażeniem z jakimi markami współpracują Nic tylko gratulować Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Loosiuu 17:18, 20 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Łoooo!! wielkie brawa!!! Gratuluję całego trudu włożonego w powstawanie domu i ogrodu

Chciałbym się jeszcze zapytać jak był wsadzony tulipanowiec, że z takiego małego...
Gardenarium napisał(a)



....taki duży tak szybko urósł? Czary
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Lukas 17:39, 20 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
metamorfoza niesamowita... pełen szacun
Ale ja mam jeszcze pytanko dot. nawozów. Chodzi mi o ich przechowywanie, a właściwie o temperature zimą. Słyszałem, że jeśli są przechowywane w temperaturze poniżej zera to tracą swoje właściwości. Czy to prawda?
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
kraania 18:47, 20 sty 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Danusiu piękna historia, piękna metamorfoza. Widać ile pracy i serca włożyliście w Wasze miejsce na ziemi. Brawo!
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Gardenarium 21:38, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gusiarz napisał(a)
Danusiu - kiedy rozpoczęliście budowę ogrodu?


Praktycznie po zakończeniu i pokryciu domu dachem. Nie było elewacji i mur był nieotynkowany. Czyli w roku 2006.

W 2007 powstał taras z kostki, zamiast piaskowego a przełomem było zrobienie nawierzchni w czerwcu 2008 roku. Wtedy już było widać jak to będzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:38, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lukas napisał(a)
metamorfoza niesamowita... pełen szacun
Ale ja mam jeszcze pytanko dot. nawozów. Chodzi mi o ich przechowywanie, a właściwie o temperature zimą. Słyszałem, że jeśli są przechowywane w temperaturze poniżej zera to tracą swoje właściwości. Czy to prawda?


Może tak być. moje są w garażu plus 10.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:40, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Slawko napisał(a)

E tam, jakie tam ślady rodziców, Roninek zrobił nam Ogrodowisko, jest wybitnym he lubię to słowo - programistą informatykiem (po Politecnice Warszawskiej Ma z dwoma kolegami swoją firmę, jej ikonka na dole jest



Fakt, gdyby nie Ronin, to może nie powstałoby tak piękne miejsce jak ogrodowisko i chwała mu za to Najważniejsze jednak, że chce robić to co lubi, co mu się podoba a nie jest poddawany presji pójścia w ślady rodziców... i chwała Wam za to Odwiedziłem stronę firmy Ronina i jestem pod wrażeniem z jakimi markami współpracują Nic tylko gratulować Pozdrawiam


Mam jeszcze jednego syna Grzesia, jest ogrodnikiem Ale takim troszku niedoskonałym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies