Śnieg Zeto zimą jest potrzebny....
1. Dzieciom na ferie
2. Narciarzom bez dwóch zdań
3. Roślinkom by nie wymarzły
4. Chorobom i robalom by je szlag trafił
5. Dla wrażeń estetycznych.taki ogród dużo ładniejszy niż szaro-bury..
Klimatu nie zmienimy, w takim przyszło nam mieszkać.. wiec niech już będzie zimą śnieg a nie ciapa
Tylko mój piesio zdziwiony patrzył na mnie i mówił...Pańcia marsz do domu.... mi się nie podoba...
Boćku oczywiście kolorków brakuje, a jesienią nic nie posadziłam do donic, zawsze już mialam hiacynty kwitnące o tej porze....mus cos kupic gotowego i juz
... choinka posprzątana i wszystkie zimowo- świateczne dekoracje...trochę smutnawo...ale na pocieszenie są kolorowe kwiaty...tulipki prosto z Holandii czyli sklepu B....skusiłam się na poprawę humoru...