było jeszcze ogrodzenia. Są do dzisiaj, mam nadzieję, że w tym roku znowu pięknie zakwitną.
bardzo mi sie podobają! I w jakiej ilości!
Białe widziałam w Holandii .Były ogromne.Ale w tedy nie miałam jeszcze ogrodu. Może i dobrze,bo chyba bym nawiozła tych i innych cebul wiadrami!