Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 14:55, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asc napisał(a)

Danusiu, a ten awatarek i kolorki piękne. Czy Ty ogarniasz nasze Forum? Dyskusje, dylematy, myśli, projekty i rady?

Myślę, że to nierealne, niewykonalne, niemożliwe..... ja śledzę kilka wątków i ..mam problem.... nie wyobrażam sobie ogarnięcia całości.... ale ja może cienias jestem



Po ilości postów widać, że ogarniam, nie znam wszystkich Waszych planów, ale jestem na bieżąco w wątkach tematycznych czyli wszystkich pozostałych po naszych ogrodach i projektowaniu.
No i nie zapominajcie, że kiedyś pisałam a teraz czasem piszę jeden- trzy artykuły tygodniowo, a wybieranie do nich 60 - 80 zdjęć trwa dzień i noc całą prawie.

Mam tutaj wzloty i upadki albo trzy albo wcale... ale poprawię się.

Pozaczynałam chyba z 15 artykułów na tematy jakie wydały mi się atrakcyjne dla Was, myśli kłębią mi się w głowie o czym by tu napisać.. ciągle tematów przybywa. Dziś nie spałam tak przeżywałam pewien wyjazd, czy pojadę..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wojtas2101 16:39, 02 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Pani Danusiu dziękuje............. nożyk rewelacyjny !!!!!!!!!! Pozdrawiam , wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
kaisog1 16:42, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...zdradzaj szybko co to za wyjazd!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 17:37, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
wojtas2101 napisał(a)
Pani Danusiu dziękuje............. nożyk rewelacyjny !!!!!!!!!! Pozdrawiam , wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013.


Jaka tam Pani, mówimy po imieniu sami swoi Fajnie że nóż do kancików dotarł na czas
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:38, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)
...zdradzaj szybko co to za wyjazd!


Tych wyjazdów to dużo, ale w styczniu zamierzam skoczyć w nieco...nieco cieplejszy rejonik ale nie ciepły czyli gorący
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jabeska 18:26, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663

Danusiu mam prośbę o poradę w sprawie hortensji ogrodowych. Wiem, że Ty sama ich nie przechowujesz zimą, ale jesteś ekspertem Postanowiłam w tym roku przechować dwie hortensje ogrodowe i sadzonki bukszpanu w nieogrzewanym garażu. Jest dopiero styczeń a hortensje już się biorą do kwitnięcia Jak mam je powstrzymać? A może spróbować podpędzić, żeby zakwitły wiosną? Tylko pytanie czy nadal trzymać je w garażu, gdzie mają mało światła, ale nie powinny zmarznąć, czy może jednak przenieść do nieogrzewanej szklarni w której w razie mrozów raczej nie będą bezpieczne? A może już przenieść do domu do światła podlewać i nawozić?

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Zeta 20:46, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Danusiu jak uporasz się z artykułami to zapraszam do mnie mam dylemat z donicami betonowymi
Nie wiem co by w nich dobrze wyglądało
Może coś doradzisz?
Mam takie dwie jedna w cieniu jedna w pełnym słońcu.
Z góry dziekuję
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
kaisog1 20:57, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)

...zdradzaj szybko co to za wyjazd!


Tych wyjazdów to dużo, ale w styczniu zamierzam skoczyć w nieco...nieco cieplejszy rejonik ale nie ciepły czyli gorący


Jedź kochana i wypocznij! Siły nabierz na sezon 2013
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Evchen 23:11, 02 sty 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Dansiu, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, wielu udanych realizacji i spełnienia marzeń
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Urszulla 23:34, 02 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Danusiu wspaniały awatarek w Nowym Roku....i jeszcze jakie plany cudowne.. Dla Ciebie to jedyny czas żeby odpocząć i naładować akumulatory
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies