Blaski i cienie nowego życia
11:23, 07 sty 2013
U nas tylko -1C a zimno jak -7C
Zmusiłyście mnie żeby wyjść na ten mróz z aparatem......można pooglądać co u mnie słychać
...tak mało mam śniegu że dziecko musi przywozić zza ogrodu



Zmusiłyście mnie żeby wyjść na ten mróz z aparatem......można pooglądać co u mnie słychać
...tak mało mam śniegu że dziecko musi przywozić zza ogrodu