Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 09:43, 07 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Marzenie przerwa na kawę
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 09:42, 07 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Obiecana kawka
)
Ogrodnik Mimo Woli cd 09:35, 07 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Na dobry dzień zielony konik i wiśta wio...do pijątku......
Czym wyłożyć taras i balkon? 09:28, 07 sty 2013


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
marzena napisał(a)
Mój taras jest raczej nietypowy... jest otoczony z 3 stron murkami oporowymi i pokryty trawą ...

pięknie, bo całkowita natura,
Roztoczańskie klimaty 09:28, 07 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A mi nikt nic nie powiedział, że impreza się szykuje. Ładnie to tak????? Ale doleciałam.... ufff
I już sobie pływam, a Wy po baletach nocnych w klubie pod palmami śpicie.... wstawać i do wody
Ogrodnik Mimo Woli cd 09:27, 07 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
agniecha973 napisał(a)





Fajne tło z tych brązowych traw. Ekstra!


to zdjęcie jest super

pozdrawiam Aniu
Działka prawie w Borach Tucholskich 09:12, 07 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Witaj Kondzio widziałem ze w swoim ogrodzie wciąż masz sporo dylematów

Sebek też pamiętam Ciebie i cała przemiłą grupę, od Kapiasa trafiłem do Krzywaczki gdzie dostałem cyprysika nut. Gloria Polonica(do kolekcji) i potem prosto na w okolice Łysej Polany

zdjęcie sobotnie



a ten po ostatniej zimie rozpadł sięna kawałki może coś z czasem odbije
Ogródek Hanusi po zimie 09:11, 07 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Pozdrawiam i gratulacje Haniu

Mały ogródek, a dużo przyjemności 09:10, 07 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
elzbieta_b napisał(a)
Lubię patrzeć na rośliny pokryte śniegiem i szronem




I ja lubie takie nastrojowe fotki...Ale zimie mowie juz...a kysz
Ogródek Hanusi po zimie 08:54, 07 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Gratulacje Haniu . Trzymaj takie tempo dalej .Brawo.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 08:53, 07 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry


Irenko - normalnie królowa stoków. Szyk, styl i urok osobisty.
Kwiatki i rabatki u Elizy 08:50, 07 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)

Jeszcze chciałam Wam pokazać jukę - no, może jeszcze siebie, zawsze lepiej wiedzieć z kim się rozmawia


Witam u pięknych kwiatuszków

Podoba mi sie ta elegancka....Dziewczyna
Przyszlam sie przywitac i dobrego dzionka zycze
P.s Sliczne masz kwiaty,siedzac z zamknietymi oczyma,chlone ich zapachy....
Moje poletko 08:50, 07 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry


Sypnęło wczoraj wieczorkiem i teraz też daje!

Pozdrawiam



Ogródek Hanusi po zimie 08:37, 07 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Witaj Haniu.
Gratuluję kolejnej setki i życzę szybkiego dotarcia do tysiączka.

Wizytówka - Działka prawie w Borach Tucholskich 08:28, 07 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
pierwsze zdjęcie z 5.01.2013 dzisiaj jest już biało




Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:21, 07 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Cholerka nyślałam że będzie szybciej szło do przodu po laparoskopii niż po zerwaniu Achillesa i pęknięciu guza piętowego a tu nic człowiek czuje się gorzej ale aby do wiesnyy i będzie dobrze Myślę tylko co zrobię jak nie będę mogła swoich kamieni przerzucać jak mówi M Pozdrawiam Wszystkich
Ogród Magdalenka 08:14, 07 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry





Magda, ta rozplenica u Ciebie jest w pełnym słońcu, czy w półcieniu. Jak o nią dbasz? Moje bardzo szybko usychają. Możesz mi pokazac jak ona teraz wygląda?
Ogród w skali mikro :) 07:57, 07 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Za to z tylu domu przepiękny zimowy krajobraz.. choć całkiem niedawno wiosna tam była ...
Roztoczańskie klimaty 06:21, 07 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gdybym się spóźniła (a pewnie natłuczecie tu stroniczek w czasie mojej obecności w pracy) to wszystkiego naj naj z okazji pierwszej seteczki
Buziam i skromnego kwiatka zostawiam


Ps mialam zostawić źółtego ale nie lubisz
Biały domek pod lasem 04:39, 07 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Dasia napisał(a)

Kolorowe rysunki i podpisy to plany, konstruktywna krytyka całości mile widziana


Dasiu w tym układzie warzywnik będzie od popołudnia w cieniu drzew i krzaków owocowych. Lepiej jest tworzyć grządki ( i drzewka owocowe sadzić) w kierunkach pn-pd - w ten sposób nasłonecznienie jest przez cały dzień.
Pomyślałam też, że ścieżka (bo domyślam się, że fioletowe kwadraciki to ścieżka) raczej powinna prowadzić prosto do suszarki, bo szybko sama wydrepczesz szlak do niej.

Moje wiśnie zdrowo owocują bez absolutnie żadnych oprysków. Z jabłonkami różnie bywa, a śliwki niestety...robaczywki rok w rok. Ale podobno robaczki w niesmacznych owocach nie bytują

Co do orzecha - ja bym go w tym miejscu nie sadziła. Jeden plus w tym miejscu, że much bedzie mniej (bo i one nie lubia sąsiedztwa orzecha).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies