Joasiu, to Fiołek biały( Viola alba Besser)... Ten z gatunków zagrożonych w naturze... One się nie zapylają od innych i zawsze mają czysto biały kolor...
Dzisiaj miałam pracowity dzień, bo napisałam o iglakach, jakie warto wybrać do ogrodu, co zapoczątkuje mam nadzieję pożyteczny cykl.
Porządkowałam sobie też biuro, bo już sterta pism narosła, że za chwilę wszystko by runęło.
A potem poszłam pozbierać listki z buka, powiesiłam holenderski wianek koło garażu.
Dziękuję wszystkim za życzenia
Nie przepadam za Sylwestrem, ale Nowy Rok zawsze mnie nastraja pozytywnie. Wszystkim którzy oglądają moje poczynania ogrodowe, życzę by Nowy Rok nie był gorszy od tego który właśnie się kończy...
fajne te...kuleczki...
jestem UZALEŻNIONA
hahha kulki w każdej postaci są super a ja lubię bursztyn bo pachnie latem i ma pozytywny kolor