Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rododendronowy ogród II. 21:46, 05 sty 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
I moja dlatego, że Kasia, w Kanadzie od 30 lat. Bogdziu na "600" oprócz życzeń zdrówka, pięknej wiosny, zostawiam ten kwiat, który ma Ci zakwitnąć.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:42, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A to dla wszystkich odwiedzających



Ogród - Moje spełnione marzenie 21:42, 05 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Do góry
Jabeska napisał(a)








Co to jest ? begonia czy fiołki?


Dech mi zaparło na widok tych fiołków!!! Są przepiękne! Wogóle oglądam te twoje wiosenne rabatki i tylko wzdycham och i ach takie śliczne )


Dzięki, też je lubię, są takie wdzięczne, jak kwitną... Nawet mi nie przeszkadza, że muszę je trzymać w ryzach...


Wydaje mi się, że to fiołki rogate, ja też się nimi kiedyś zachwyciłam na spacerze i dostałam malutką sadzoneczkę, teraz rozeszły się po ogrodzie i robią mi niespodziewajki


Joasiu, to Fiołek biały( Viola alba Besser)... Ten z gatunków zagrożonych w naturze... One się nie zapylają od innych i zawsze mają czysto biały kolor...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:42, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:41, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gruby lód







Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:40, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:39, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:38, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:37, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:36, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:35, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:33, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:32, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:30, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Bluszcz ma się bardzo dobrze, a jakby już była wiosna to dopiero byłby już duży na starcie







Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:28, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:27, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:26, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:26, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Lampki na bukszpanach, ale w poniedziałek zdejmuję, wiosna idzie







Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:25, 05 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dzisiaj miałam pracowity dzień, bo napisałam o iglakach, jakie warto wybrać do ogrodu, co zapoczątkuje mam nadzieję pożyteczny cykl.

Porządkowałam sobie też biuro, bo już sterta pism narosła, że za chwilę wszystko by runęło.
A potem poszłam pozbierać listki z buka, powiesiłam holenderski wianek koło garażu.







Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:24, 05 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
anna_studio napisał(a)

Dziękuję wszystkim za życzenia
Nie przepadam za Sylwestrem, ale Nowy Rok zawsze mnie nastraja pozytywnie. Wszystkim którzy oglądają moje poczynania ogrodowe, życzę by Nowy Rok nie był gorszy od tego który właśnie się kończy...



fajne te...kuleczki...
jestem UZALEŻNIONA

hahha kulki w każdej postaci są super a ja lubię bursztyn bo pachnie latem i ma pozytywny kolor
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies