Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rododendronowy ogród II. 23:19, 04 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
asc napisał(a)
Bożenko.. jestem opóźniona.. na szczęście nie w rozwoju i życzę Ci i sobie też, byśmy mogły jeszcze raz tak posiedzieć... tylko dłużej


Moim okiem złapane !
Rododendronowy ogród II. 23:16, 04 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Bożenko 600 ... sześć setek stron a na nich ... piękne obrazy malowniczego ogrodu ... wiersze i bajki do których chętnie się wraca i przy których się odlatuje (pewnie dlatego nigdy nie pomnę by komentarz zostawić i to siem zmieni ... ) ... bez względu na to czy piszesz czy zdjęciem mówisz są to posty perfekcyjne ... może kiedyś się tak nauczę ... bo o taaakim ogrodzie to nawet nie marzę ... pozdrawiam



Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:15, 04 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Może miłorząb Mariken tylko okazały (fajna kulka) i pod nim żółte cyprysiki groszkowe Filifera Aurea, ewentualnie na brzegu łuk z żurawek różowych 'Berry Smoothie'?
Moje storczyki 23:15, 04 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Darooo75 napisał(a)


Jakem stara takiego cuda jeszcze nie widziałam.
Postawić trawkę nad i... 23:14, 04 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Do góry
Dziękuję za życzenia noworoczne, wzajemnie.

Setki gratuluję, spełnienia marzeń.



Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:12, 04 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
nieszka napisał(a)


Do zmiany jest lawenda. Zimą wygląda nie bardzo, a latem, też mi jakoś tam nie pasuje. Myślałam o runiance tylko może mieć za sucho. Ale może macie pomysł na coś innego?




A dużo masz słońca tam?
Może rododendron? Zmieściłby się chyba? Jakaś mniej ekspansywna odmiana.
A przed nim ostrokrzew golden gem?


Tutaj jest pod dachem, a jak nie pod dachem to zbyt sucho jednak, to dla Rh zbyt ekstremalne i trudne warunki, odradzam jednak.
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:11, 04 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
kraania napisał(a)

...na moje oko to ma może troszkę ponad metr albo nawet nie Ania pewnie napisze


też miałam napisać, że ok. metra ale poszłam zmierzyć i rabatka ma w najwęższym miejscu 1,5 m szerokości (miejscami max. 1,7 m) i w lini prostej wzdłuż sosny 3,7 długości.


Danusiu tam rosła lawenda i nie było jej tam dobrze (pewnie przez cień i to miejsce jest trochę w dole).


A może azalie japońskie by tu się dobrze miały?
Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:10, 04 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
kraania napisał(a)

...na moje oko to ma może troszkę ponad metr albo nawet nie Ania pewnie napisze


też miałam napisać, że ok. metra ale poszłam zmierzyć i rabatka ma w najwęższym miejscu 1,5 m szerokości (miejscami max. 1,7 m) i w lini prostej wzdłuż sosny 3,7 długości.


Danusiu tam rosła lawenda i nie było jej tam dobrze (pewnie przez cień i to miejsce jest trochę w dole).



No to sprawa prosta, wywal lawendę a resztę wg Gosi zrób jak nie wejdzie, z jednego gatunku zrezygnuj
Moje storczyki 23:09, 04 sty 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
W ogródku Ani 23:07, 04 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
2009



2013



2009



2013



2009



2013






Zmiany u kraanii czyli co w lesie piszczy. 23:07, 04 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
kraania napisał(a)

I kolejna (5) - malutkie rabaty przy wjeździe do garażu. Teraz rośnie tam sosna czarna "Brepo" + lawenda. Do zmiany jest lawenda. Zimą wygląda nie bardzo, a latem, też mi jakoś tam nie pasuje. Myślałam o runiance tylko może mieć za sucho. Ale może macie pomysł na coś innego?




A dużo masz słońca tam?
Może rododendron? Zmieściłby się chyba? Jakaś mniej ekspansywna odmiana.
A przed nim ostrokrzew golden gem?
Rododendronowy ogród II. 23:06, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bożenko.. jestem opóźniona.. na szczęście nie w rozwoju i życzę Ci i sobie też, byśmy mogły jeszcze raz tak posiedzieć... tylko dłużej
W ogródku Ani 23:02, 04 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
2009



2013



2009



2013

Postawić trawkę nad i... 23:00, 04 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Gratuluję 103 strony



Rododendronowy ogród II. 23:00, 04 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
To 'złoto' z gratulacjami na 600 stronę Rododendrowego II

W ogródku Ani 22:59, 04 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Na tworzenie ogrodu ciągle brak mi czasu, ale zawsze na jesieni coś tam nieraz wymyślę i stworzę.

Wstawię zdjęcia z grudnia 2009r. i dzisiejsze.

Czy różnica widoczna, sami zobaczycie.


2009



2013


2009


2013




Rododendronowy ogród II. 22:56, 04 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Gratuluję i pozdrawiam. Fajna historyjka z kotkiem. No cóż, taka już ich natura. U mnie dokarmianie ptaszków ograniczone właśnie przez kota.

Lustro w ogrodzie 22:49, 04 sty 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Do góry
Witam

Przy projektowaniu mojego ogrodu odrazu na listę wpisałam LUSTRO No ale gdzie je dać jak ogrodzenie będę mieć na skarpie?
Poniżej zarys skarpy.

Moje zmagania ogrodowe 22:45, 04 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Spóźnione życzenie Noworoczne Ewelino!
I te w samą porę z okazji pierwszej setki


Rododendronowy ogród II. 22:32, 04 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Bożenko gratulacje i buziaki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies