Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zdjęcia Roku 23:47, 03 sty 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Danusia: Irenka ! dawaj, będziemy ciachać !
Irenka: eee. może nie, bo sobie krzywdę tym zrobię....




Danusia: to może ktoś inny chętny?



Danusia: ok, kazał pan, musiał sam, pokażę wam jak się to robi...tylko mi tu się nie kręcić...



Danusia: o! nagle wszyscy się znaleźli !!! Za późno ! To moje zabawki !



Danusia: to pokażę wam cięcie z przytupem...cykajcie fotki





Irenka: chyba się jednak zdecyduję....hmmm



Irenka: hehe Danusia, skrzywiłaś nożyce !!! to ja rezygnuję...
Danusia: kto mi tu czary rzucił na moje nożyce???!!!



Witek: o Danusia, to tutaj się tak skrzywiły, na tym małym listku !
Danusia: cholera! faktycznie...
Irenka: ?



Witek: no i co najlepszego narobiłaś?
Irenka: ja? to nie ja ! eee...mnie boli głowa...
Danusia: cicho, tam, spróbuję od drugiej strony na tym liściu, to może je wyprostuję...



Irenka: no, dalej, niech się uda, a co jeśli nie?



Danusia: oh, nie martwcie się, to przyklepiemy tą łopatką...
Madżenka: obyś miała rację...



Madżenka: no i się udało ! wypijmy za to !!!!


To właśnie tu 23:44, 03 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Dzidka napisał(a)
Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. Poskutkowały. Drgnęło w tę właściwą stronę.



A czy Mikołaj przyniósł Ci to co chciałaś?


Z Mikołajem, to wiadomo jak bywa. Prezent wtedy jest pewny gdy czasem się mu dopomoże.
I mam nadzieję, że ten przesunięty w czasie też dojdzie do skutku.
A jakby coś, to miejsce pod choinką przygotowane.






Choinka pięknie przystrojona Szyszeczki jak malowane
Postawić trawkę nad i... 23:41, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
i ja się przyłączam do gratulacji!
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 23:38, 03 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
trudno nie myśleć o pogodzie jak deszcz tak dudni i zacina ... okrutnie u mnie leje ... ponieważ mam nad aurą tę przewagę, że siedzę pod ciepłą kołderką i ogrzewam psyche blaskiem świec ... plusk nie tylko do zniesienia ale i przyjemny ... a plany ...

czytałam plany ... Madżenki i Anuli ... wiem, że Ania planuje małą rewolucję (małą w skali Ani znaczy pół działki do przekopania ) ... no to co ja ... mam siem wyindywidualizować z tak rozentuzjazmowanego tłumu (oczywiście skopiowałam bo ani język mój ani palce nie dałyby rady ) ... o nie ... plany to ja mam !!!

* weranda - a na niej ławeczka ze schowkiem (inspiracja z Riviera Maison) ... plus pokazane kiedyś donice tak na jak w obszarze pod rzeczoną werandą ... (Adamo jeszcze szczęśliwie o ławeczce nic nie wie ale piłę mu gwiazdka przyniosła to niech tnie ) ... w donicach oczywiście pochruście klasyczne bukszpanem zwane ... i tu w stronę cennej plantacji wrocławskiej zwrot oczu piszącej następuje

* przed werandą ma nastać elewacja domku od strony werandy czyli północna ściana domu ... grrr ... to zaboli

* ścieżka z piaskowca na którym stała "Norka" a więc rezydencja poprzednia z początku wieku jak mniemam ... zasadniczym pytaniem jest co przy ścieżce i pod werandą ... to strona północna i dom jednak daje cień ... dlatego skłaniam się do wersji mocno ogrodowiskowej - miskanty - hortensje i pochruście ... kapusta ... żurawka i róża okrywowa (prościej było napisać lekko Madżenki rabaty skopiować zamierzam jak to myślę po nartach zaczniemy debatować ) ...

* dom z cegły na który zerkam wychodząc z domu i zerkając na zachód prosi o pergolę i różę pnącą ... i nie wiem jaką ... pewnie w towarzystwie jakimś (clematis ... ???)



ale czuję chaos ... chaos więc może prościej napiszę mamy przedogródek do zrobienia w makro skali 15 m x jakieś 8 m ...

pomożecie ???


Postawić trawkę nad i... 23:32, 03 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
baraga1904 napisał(a)



Zaleglości nadrobione

Mój M na jesień układał obrzeże tez z kostki przy trawce ozdobnej...i się chłopak zdziwi (jeszcze nic nie wie) jak go poinformuję iż na wiosnę wywalamy ją hihi No ale już taki los naszych eMów


...momentami im współczuję...bo tak szczerze to my wymyslamy a oni muszą wprowadzac w życie nasze pomysły...niestety, baba nie zrobi wszystkiego..


Ale tylko momentami? za dlugo nie wspolczuj bo bedziesz sama musiala robić!!



...do tego trzeba podejśc systemowo...trochę współczucia trochę presji.. dawkowane w zalezności od nastroju i nastawienia do pracy...


Ach, te kobiety!)) Sprytne bestyjki
Gratuluję 100 strony
Zdjęcia Roku 23:31, 03 sty 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Gosia : ach, ile ludzi...jaki tłok...


...wciąż nadchodzą nowe osoby...nie ma jak przyjrzeć się tym roślinom......


...eee, tam niech się tłoczą...ja sobie spokojnie poczekam...
Witajcie w Wyżełkowie 23:28, 03 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Do góry
Jabeska napisał(a)
Pokaż jak teraz wygląda ten urwis.

Nasz urwis wygląda teraz tak.
Aż trudno uwierzyć, że jak odbieraliśmy ją od hodowcy to ważyła zaledwie 3 kg a teraz 28

Moje storczyki 23:27, 03 sty 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012 23:26, 03 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Proszę o zgłaszanie się do mnie po instrukcje dojazdu i do Madżenki w sprawach organizacyjnych.
Do zobaczenia.


Ewusiu czuję się zaszczycona twoją gościnnością . bardzo dziękuje za zaproszenie .
Moje storczyki 23:26, 03 sty 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 76
Do góry
Mój ogród 23:16, 03 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Bożenko, trochę słonecznych pierwiosnków na tę 200 wstawiam i gratulacje dołączam



P.s. ciekawe zdjęcia z wierzbami
Zdjęcia Roku 23:12, 03 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Czy tym butom już zrobiłem zdjęcie?

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 23:06, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Górka w Bedrichowie w Czechach, jest rewelacyjna dla mnie. Ja tam jeżdżę więcej w poprzek niż w dół. Wiesz, nabieram prędkości (szalonej, hi hi, mój M mówi, że mnie łatwo rozpoznać z dołu na stoku, bo jeżdżę najwolniej), no, to nabieram tej prędkości i sunę w poprzek górki, jak już mi się wydaje za wolno, to zakręcam, nabieram prędkości i ... dalej już kilka razy tak samo.



A z Czarną Górą nie wiem. Dla mnie masakra tyle czasu na dojazd! Niby 200 km, a 3 i pół godz. jazdy. Nie wiem. Strasznie mnie korci, żeby się z Wami spotkać. Na narty to i tak tam się nie nadaję, czerwone szlaki nie dla mnie, a te niebieskie za krótkie. Także tylko towarzysko.
Zdjęcia Roku 22:59, 03 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
finka napisał(a)
- i jak tam Michał nasi w Euro?


- o widzi Pan, jak mieli w taką kopnąć?
- ja chyba bym dał radę !



U WItusia pozycja prawie jak do karnego
Zdjęcia Roku 22:58, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
a ja myślałam naiwnie, że będą zdjęcia jakiś kfiatków a tu całe seriale lecą
to chyba trzeba podzielić na kategorie

no ale skoro seriale to ja pozostanę mimo woli przy serialu

/Ryśku z przmrużeniem oka pls i inni /

powiadają:
żeby ktoś mógł odpoczywać na całego / znaczy Rysio i inni/ pracować musi ktoś /znaczy Robert /
a Rysio zadowolony i w dziewczyny jest wtulony



Danusia do Rysia : - masz się uspokoić natychmiast i grzecznym być
Rysio - ale dla mnie nie ma tu roboty, tu uciąć nic nie dają, a ja bym to wszytsko jak nie w kulkę to w kwadracik no..... to chyba mogę trochę poswawolić - całą wiosnę pracowałem i na to spotkanie się szykowałem



Rysio do siebie - więc jestem grzeczny i sobie rozmawiam, ale co ten / Zbysio znaczy/ takie oczy do Irenki robi ?


Rysio do siebie - no nie tego za wiele - to ja dostaję reprymendę, a Zbysio co - zaraz poskarżę


proszę Wiciu pogadajmy jak faceci



Rady Wicia skuteczne
Rysio do siebie - ten się śmieje kto się śmieje ostatni, Rysio do Irenki - Irenko chodź musimy katalpę przyciąć! Irenka - ja drzew nie tnę ale popatrzeć mogę
Rajski ogród Ani 22:57, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bea napisał(a)
Aniu bardzo skutecznie to czynisz, zresztą jak zawsze.

Czaruj kobieto, czaruj byle wiosna przyszła szybko.
Chyba na dziś wystarczy zima długa











Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 22:55, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Marzena2007 napisał(a)


Witam pięknie
Bardzom ciekawa tych donic z mini żywopłocikami
Bukszpanowa maniaczko


A ja już takie robiłam, pochwalę się


Danusiu a gdzie można podejrzeć takie realizacje?
Planujemy skopiować Twoje donice z ogrodu z lustrem


Takie obsadzenia się zmieniają, a ja się inspirowałam ustrojeniem Londynu z okazji Chelsea Flower Show, ale to było w 2006 roku chyba, więc już śladu po tym nie ma.

Ja to już wszystko przerobiłam, a jako pocieszenie ta fotka





Zdjęcia Roku 22:51, 03 sty 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
- i jak tam Michał nasi w Euro?
- eee cienko, za małą piłkę mieli...



- o widzi Pan, jak mieli w taką kopnąć?
- ja chyba bym dał radę !

Zdjęcia Roku 22:50, 03 sty 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Wiesia : dziewczyny, na ten wasz skurcz mięśnia trójgłowego łydki najlepsza będzie kąpiel relaksacyjna w mojej balii ogrodowej


...to jest właśnie to rewelacyjnie działające urządzenie zdrowotne


patrzcie, ile wody, spokojnie zanurzycie się całe...


ale... muszę spojrzeć w górę, czy mozecie bezpiecznie się kąpać...


wchodźcie szybko do wody...dzieci na razie nie skaczą na główkę, siedzą spokojnie na drzewie, mamy 10 minut czasu...

Rajski ogród Ani 22:49, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monteverde napisał(a)
Aniu dawaj jeszcze kolorki, a ja już szukam nasion tych miniaturowych cynii z Pęchcina
Szukaj Aniu, a jak znajdziesz to kup i dla mnie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies