Kiedy moja taka będzie? jak dopiero ma dwie gałązki, ale pocieszam się tym, że ta skrętolistna nie przemarza /przetrwała mi ostatnią zimę/ tak jak Dawida, i nie trzeba jej przycinać.
Jasiu och! jakiego już pięknego krzaczka się dohodowałaś
[
A tak wyglądały zabawy naszej boksi jak miała kilka miesięcy.
Obecnie Inka ma 6 lat i jest troszkę bardziej opanowana. Chociaż ja uważam, że wszystkie boksery mają "psie ADHD" i za to właśnie mam do nich ogromną słabość
Ale śliczności I ta mina mówi wszystko Pokaż jak teraz wygląda ten urwis.
Nie jestem pewna do końca,czy posadzić tego platana kulistego w tym miejscu.
Niby pasuje a jednak jakiś pretensjonalny jest.
Bo tak naprawdę to w tym miejscu jest sad.
Może zamiast niego posadzić jabłoń i będzie sielski klimacik?
Żywopłot zostawiłabym.
Co wy na to?
Witaj Basiu A może osłonić ta ławeczkę jakimś parasolem np. wiąz camperdownii, widziałam go kiedyś w "skarpetkach" z bukszpanu. Dałby trochę cienia taki kształtowany parasol.
Bardzo mi się podoba Twoje planowanie, ciekawa jestem realziacji.
I melduję, że ja też z okolic Bielska
szczesliwego Nowego Roku
dzisiaj wlasnie goscilam u Ciebie od pierwszej do 21 strony bardzo mi sie podoba byle do wiosny
Piekne te Twoje dwa kwiatki rosnie pomoc super dzieciaczki
pozdrawiam