Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rajski ogród Ani 22:47, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bea napisał(a)
Aniu jak kolorowo dzisiaj u Ciebie.
Beatko rozjaśniam deszczowe chmury..







Rajski ogród Ani 22:41, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)
Piękne obrazki pokazujesz... ale Twój ogród też jest piękny. Pospacerowałam trochę i nawet trochę się zasiedziałam oglądając wątek od początku, miło było u ciebie, rajsko wśród tylu kwiatów.
Elu dla ciebie tez mam kolorki :ale to już z mojego ogrodu





Ogród w skali mikro :) 22:37, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
gierczusia napisał(a)

Będziesz formować, super, tylko zdaj relację..
A jak tam myślisz jeszcze o bukszpanach?, przyznaj się



A myśle , myślę tylko ciiiiii ..... co na to powie mój partner od roboty ?? ... Marzą mi się takie półkule( wrzuciłam link chyba na poprzedniej stronie )... Chcę je wstawić na rabatę przed domem... Looknij na fotkę ...pośrodku są berberysy - teraz nie maja liści ... Ale normalnie są takie sliczne czerwone... Jakby tak te kulki pod nimi ...achhhh rozmarzyłam się ...

Pięknie będzie
Zdjęcia Roku 22:37, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
A ja mam jak Irenka znalazła swoje wymarzone pierwiosnki, też u Ciebie Marto.

Rajski ogród Ani 22:35, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Na to wszyscy czekamy..



Zdjęcia Roku 22:34, 03 sty 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
a ja takie znalazłam

O matko i córko ale wielkie bezy !!!!


za mało kasy....!!!


jedna wystarczy i tak już mam ich pełno, ale nie czuję satysfakcji, eee....


teraz dopiero jestem szczęśliwa!!!



Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza Irenkę moją modelkę !

A historyjka o rybkach świetna...Iza super, dzięki !




Rajski ogród Ani 22:30, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Ojjj u Szmitów było super!


masz rację

Zdjęcia Roku 22:26, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Gosia: a co ty tak się za mną skradasz?
Wiesia: ????


Już jest spoko

Ogród zapachów u Jasi 22:25, 03 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Kiedy moja taka będzie? jak dopiero ma dwie gałązki, ale pocieszam się tym, że ta skrętolistna nie przemarza /przetrwała mi ostatnią zimę/ tak jak Dawida, i nie trzeba jej przycinać.

Jasiu och! jakiego już pięknego krzaczka się dohodowałaś




a podpowiedz cóż to takiego?, ciekawie wygląda.

Rajski ogród Ani 22:20, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Ale piękne widoki! Raźniej się zrobiło.
Bo widzisz ja rozdaję dziś te kolorowe widoki, bo za oknem zimno , deszcz i strasznie wieje a w domu cieplutko i te widoczki...









Ogrody Egiptu 22:10, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrody Egiptu 22:08, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrody Egiptu 22:07, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Witajcie w Wyżełkowie 22:04, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
[
A tak wyglądały zabawy naszej boksi jak miała kilka miesięcy.



Obecnie Inka ma 6 lat i jest troszkę bardziej opanowana. Chociaż ja uważam, że wszystkie boksery mają "psie ADHD" i za to właśnie mam do nich ogromną słabość



Ale śliczności I ta mina mówi wszystko Pokaż jak teraz wygląda ten urwis.
Kwiatki i rabatki u Elizy 22:04, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
an_tre napisał(a)

W oczekiwaniu na wiosnę...

Elu milutkie i słoneczne to oczekiwanie tak trzymać pozdrawiam

Uwielbiam te pierwiosnki, takie skromne i zawsze niezawodne...
ogrodoweimpresjejolki 22:04, 03 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
an_tre napisał(a)



Pozdrawiam i słonka życzę
a tu dla ciebie widoczek od Szmitów, żebyś nabrała ochoty na wiosenną wyprawę do tego ogrodu



Aniu, ochotę to ja mam, tylko te czynniki niezależne ode mnie Ale za piękne zdjęcie dziękuję
Zdjęcia Roku 22:03, 03 sty 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Gosia : ja też chcę taką fotke z szefową jak Richie..., chyba też podejdę do niej...


...będziemy miały cudne ujęcia...tyle osób robi zdjęcia...
Ogrody Egiptu 22:00, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Fantazyjne trawniki





Ogród ogrodniczki 21:59, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
BarbaraM napisał(a)




Nie jestem pewna do końca,czy posadzić tego platana kulistego w tym miejscu.
Niby pasuje a jednak jakiś pretensjonalny jest.
Bo tak naprawdę to w tym miejscu jest sad.
Może zamiast niego posadzić jabłoń i będzie sielski klimacik?
Żywopłot zostawiłabym.
Co wy na to?




Witaj Basiu A może osłonić ta ławeczkę jakimś parasolem np. wiąz camperdownii, widziałam go kiedyś w "skarpetkach" z bukszpanu. Dałby trochę cienia taki kształtowany parasol.
Bardzo mi się podoba Twoje planowanie, ciekawa jestem realziacji.
I melduję, że ja też z okolic Bielska
Popówek 21:59, 03 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Witam jeszcze noworoczne zyczenia




szczesliwego Nowego Roku
dzisiaj wlasnie goscilam u Ciebie od pierwszej do 21 strony bardzo mi sie podoba byle do wiosny
Piekne te Twoje dwa kwiatki rosnie pomoc super dzieciaczki
pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies