Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Postawić trawkę nad i... 20:56, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Zeta napisał(a)
Jak chcesz mam sprawdzony przepis na nieziemskie risotto


Zeta wpisz te nieziemskie risotto do ogrodowej kuchni to i inni spróbują.
Agnieszko nieco spóźnione gratulacje z okazji pierwszej setki.



Ogrodowy spektakl trwa ... 20:53, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Dzidka dzięki za podpowiedź, w tym roku nie było ślimaków więc tego trójlista mi nic nie zeżarlo
i po kilku latach czekania jak to kwitnie wreszcie się doczekalam i..... zawiodłam

nie tak sobie to wyobrażalam



Ogród zapachów u Jasi 20:46, 03 sty 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
monteverde napisał(a)
ale busz, pozdrawiam Poziomko


Witaj Aniu w ogródku warzywnym trochę przesadziłam z ilością aksamitek stanowiących obwódki grządek, ale nie potrafiłam się im oprzeć. Jak już kilkukrotnie pisałam mam słabość do ogródków warzywnych , mam dwa i ciągle mi mało.



Ogrodowy spektakl trwa ... 20:40, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Witam wszystkich serdecznie !

Ania dzięki właśnie odporności mi trzeba bo ostatnio mi zabrakło

Jola moja koleżanka powiedziała mi, że dobrze że jestem chora na końcowce roku , bo w Nowym Roku wyzdrowieję więc już bedzie dobry zanim się rozkręcę - przyjacielska interpretacja

a na początek roku
zdjęcie z ... 18 czerwca a pasuje do klimatow grudniowych - znaczy taki akcencik do stroik mógłby być :

a jest to pęcherznica diabollo

Rajski ogród Ani 20:39, 03 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Wiosenna Ania w Pęchcinie


Rajski ogród Ani 20:38, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Ławeczki pod wierzbą jeszcze nie ma

Rajski ogród Ani 20:37, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wiosny ciąg dalszy







Witajcie w Wyżełkowie 20:35, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Pod wpływem Ogrodowiskowej "zarazy", której uległam w moim ogrodzie nastąpiło kilka zmian oto jedna z nich
przed



po posadzeniu roślin wiosną





w lipcu

Rajski ogród Ani 20:34, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Trochę wiosny z Pęchcina







Zdjęcia Roku 20:30, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Nareszcie jest do kogo się przytulić, gdzie te chłopy...?



Ale gorąco, chętnie bym się rozebrała ale nie mam nic pod bluzeczką

To właśnie tu 20:30, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. Poskutkowały. Drgnęło w tę właściwą stronę.

Leida napisał(a)

A czy Mikołaj przyniósł Ci to co chciałaś?


Z Mikołajem, to wiadomo jak bywa. Prezent wtedy jest pewny gdy czasem się mu dopomoże.
I mam nadzieję, że ten przesunięty w czasie też dojdzie do skutku.
A jakby coś, to miejsce pod choinką przygotowane.




Ogród zapachów u Jasi 20:28, 03 sty 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
viva napisał(a)
Jasiu, ja już raz sadziłam budleję, niestety nie przeżyła. Na pewno będę jeszcze próbować.



vita napisał(a)
Nie przejdą mi chyba karkołomne eksperymenty zasiedlenia w ogródku roślin niekoniecznie chcących u mnie rosnąć.


Z reguły dwa razy próbuję z daną rośliną ( bardzo rzadko się zdarza trzeci raz). Przy braku powodzenia rezygnuję .

Niepowodzeń mam też długą listę , oto niektóre z nich







Postawić trawkę nad i... 20:27, 03 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Gratuluję 100 stronki i czekam na więcej



posmaruj plastry bagietki czosnkiem potem trochę masełka, na to plasterek mazzarelli i plaster pomidora i zapiecz, na to listek świeżej bazylii
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 20:21, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
KasiaWB napisał(a)
Dziękuję Wszystkim za sylwestrowe odwiedziny życzenia niech się spełniają!

Wszystkim odwiedzającym jeszcze raz życzę zdrowego, szczęśliwego i pięknego Nowego Roku!!!




Piękne zdjęcie Kasiu. pozdrawiam.
Rajski ogród Ani 20:20, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
mira napisał(a)
Aniu wpadłam podziękować za życzenia noworoczne i przekazać serdeczności

cudowne widoczki pokazujesz - na szczęście znam te widoki

mam nadzieję ze jesteś juz zdrowa - zdrowia bo tego i mi na końcówce roku zabrakło

pozdrawiam
Miro witaj miło jest wracać do chwil tak cudownie spędzonych Mam się już coraz lepiej, chociaż wspomagam się jeszcze lekami, ale ok

wiosną u Szmitów





Zdjęcia Roku 20:13, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Nikt nie patrzy, szybko chowaj...



Danuś zrób mi ładne zdjęcie do albumu...





Nie mów nikomu że obrywam kwiatki bo takich jeszcze nie mam.

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 20:04, 03 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry

oby się nie przydało
Zdjęcia Roku 20:01, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Teraz uważaj...



Czy ten ochroniarz musi tak cię pilnować?



Nie przejmuj się on mężowi nie powie...

Ogródek Hanusi po zimie 20:00, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Przyszłam sprawdzic czy rzeczywiście tak Ci nasłodziłam i jakos nie widzę zeby tak było. Przecież fajna z Ciebie babka (babcia) każdy to powie .Jeszcze Ci wiosennego kwiatka dołożę.

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 19:57, 03 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
ha ... to jest najlepsze ... mięśnie bolały tylko w Nowy Roczek ... a od środy nic ... nic po sylwestrowym szusowaniu (i tu bojaźliwie zerkam na sufit ... porządny jest ... bo pomimo profanacji użycia słowa "szusowanie" nie spadł na ten łeb mój - a leje z tych swoich pokracznych póz - gdybym mogła to chyba bym dziś wsio wykasowała ) ...

ale Ania kazała ćwiczyć wstawanie ... bo jak padam to nie ma mocnych sama zada z ziemi nie dźwignę ... a dźwigać jest co !!!



a potem jakże zgrabnie o czy powyżej wspomniałam ...



tytuł pokurcz roku mój !!! ...

achhhh ... zachwyciłam się sobą bo nie dało rady inaczej ...

wracając do tematu to ćwiczę wstawanie ... samodzielne ... bo Madżenka w ortezie mnie nie pozbiera nawet jak się zaprze ... i pełna dokumentację mam na bokach i na kolanach !!! ... niby ćwiczenia a wygląda jak "przemoc w rodzinie" ))) ... a tam ... może się kiedyś przyda ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies