Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 13:42, 29 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Aniu gratuluję 300 stronki
Ogrodnik Mimo Woli cd 13:41, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
To gratulacje 300!!!!!!
Pierniczki świąteczne 13:25, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Do góry
i ja w tym roku zrobiłam mnóstwo pierników z czego część stanowiła prezenty, a jedno ze zdjęć pierniczków było kartką świąteczną:










Rododendronowy ogród II. 13:23, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Przepraszam że się panoszę z tymi zdjęciami ale takiiiii widok. No ,.......ŁAŁ!!!!!!
A ten żywopłot to co to za cudo??? Ten zielony na końcu???
Rododendronowy ogród II. 13:21, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Dzisiaj poświęciłam czas aby przejrzeć dokładnie Twój wątek ........no powaliły mnie na kolana te twoje rododendrony...........ja też mam kilkanaście ......no ale to liliputy przy twoich ....no cuuuudooooo. Ale ja mam pytanie co do drzewa z twojego zdjęcia czy to głóg??????
Tu na razie jest ściernisko... 13:00, 29 gru 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Do góry
Dasia jaki śliczny pierniczek! ja nie miałam weny i nie lukrowałam

z opielaczem nie taki diabeł straszny w warzywniku hihi ale roboty na pewno będzie cała masa, bo przecież obok będzie jeszcze kilkanaście innych warzywek

tymczasem przypomniałam sobie, że miałam już wcześniej przedstawić rezultaty pracy z opielaczem...
zdjęcia zrobione zaraz po przeplewieniu poletka, ziemia wysychała szybko, bo to gorące popołudnie było - z tego co pamiętam, to chyba zgrabiłam co z grubsza (choć niekoniecznie, bo po przejechaniu w sumie podobna ziemia zostaje...):






niech potwierdzeniem, że opielacz to bardzo pomocne narzędzie będzie fakt, że po oplewieniu miałam jeszcze siłę na robienie zdjęć hehehe


co do iglastego żywopłotu to tak, będę go podcinała 2x do roku tak, żeby może nie za wysoki był ale za to gęsty, czyli sam czubek + końce wszystkich gałązek.
on i tak z czasem wyrośnie
Ogrodnik Mimo Woli cd 12:48, 29 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje Aniu

Postawić trawkę nad i... 12:46, 29 gru 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
baraga1904 napisał(a)
...pokażę Wam dzisiaj jeden z prezentów gwiazdkowych mojego M.....niespodzianka którą przygotowałam udała się na 100% - niczego się nie spodziewał, nie podejrzewał....nawet był w szoku jak zobaczył taką dużą paczkę....i jej zawartość...super sprzęt....
... ponieważ okrutna nie jestem , były również inne niespodzianki.... ale te to już słodka tajemnica....





Piękny prezent
Mój M nie ucieszyłby się z takiego prezentu, ale wiedział co mnie uszczęśliwi i dostałam nóż do kancików Oby więcej takich prezentów
Ogrodnik Mimo Woli cd 12:46, 29 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
A wy chyba gadacie i gadacie, a jeszcze jak dojedzie Iza...oj będzie się działo!
Gratki na 300!!

Roztoczańskie klimaty 12:06, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Pierniczki świąteczne 11:59, 29 gru 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
Ja też popełniłam grzech pierniczenia Nie wierzyłam, że pierniki samodzielnie robione mogą być tak pyszne. Anula dziękuję za przepis


Moje wypieki przed lukrowaniem





po lukrowaniu





zainspirowała mnie koleżanka z ogrodowiska i rodzinka dostała piernikowe prezenty




Za rok będzie powtórka
Roztoczańskie klimaty 11:57, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Dzisiejszy poranek .....taką zimę lubię.
Mój mały raj na ziemi :) 11:24, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
za tarasem, od strony sąsiada przebija słoneczko
i widać kto nie lubi zimna, choć ma futro ! wracam, otwerać !

Mój mały raj na ziemi :) 11:19, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry




Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 11:14, 29 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 11:11, 29 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Mój mały raj na ziemi :) 11:10, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
przypudrowane roślinki zyskują na urodzie

ten fragment wiosną ulegnie największej przemianie! muszę zrobić taras, ciurkadło i zmienić część nasadzeń - dam szpaler cisów zamiast tych kulek....

Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:10, 29 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Przewrócę przy waszej pomocy jęsli pomożecie wszystko do góry nogami na wiosnę i jak przeżyję 2 stycznia.-trzymajcie kciuki.
ogrodoweimpresjejolki 11:08, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
I komu przeszkadzało wczorajsze słoneczko ?????
Dziś pochmurno i +1 = dreatful wether
No żeby światełka w "biały dzień" świecić ...



Mój mały raj na ziemi :) 11:05, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Sebek jak był u mnie zdziwił się, że mam katalpę, ano mam, tylko jakoś się nie załapuje na zdjęcia
wygląda marniutko, no ale może w tym roku się zagęści ! liczę też na powiększenie, ba ! przeżycie buka co mi go Hania przywiozła

tu widać, że za fotelami jest patyk - to pień katalpy (szczepionej) dlatego nie widać jej nigdy na fotach....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies