Beatko powinnam była złożyć Ci życzenia na samym początku... Ale zwlekałam tak długo ponieważ chciałam Ci pokazać na co wykorzystałam ten magiczny mech z okazji Świąt Bożego Narodzenia źyczę spokoju, radości , miłych spotkań w gronie bliskich Ci osób ...