Najserdeczniejsze życzenia
zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślnego Nowego Roku, spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary i szczęścia
Witaj Przyłączam się do Ciebie i Moniiki w kwestii haftowania Ja też już nie haftuję krzyżykami, teraz haftuję kopaczką w ogrodzie. Mozolnie to idzie, ale zawsze ruch na powietrzu zdrowszy niż siedzenie z igiełką i muliną w fotelu. Świąteczne serdeczności i moje haftowanie dla Ciebie.