Ogród w skali mikro :)
15:02, 22 gru 2012
Elu, dzięki Ci że znalazłaś czas, żeby wysłać mi tradycyjną kartkę pocztą. Ja przesyłam wirtualną, ale z życzeniami dla całej Twojej rodzinki, płynącymi prosto z serca
Dużo radości przy wspólnym wigilijnym stole i wesołych Świąt
Zdrowych i pogodnych Świąt Justynko