Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 13:32, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Wesołych Świąt Katarzyna dla Ciebie i całej Rodziny.

Roztoczańskie klimaty 13:31, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Zeto
Piękne życzenia
serdecznie dziękuję

Umacniam moje

Ile jeszcze masz tych choinek ?)))

Ogród do odświeżenia 13:30, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

ogrodoweimpresjejolki 13:29, 22 gru 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Do góry
Mały ogródek, a dużo przyjemności 13:29, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Kolorowe rabaty 13:28, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Zeta napisał(a)
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!


Dziękuję Zeto i wzajemnie
Mam nadzieję,że przyjęłaś moje s.345 )))
Kolorowe rabaty 13:27, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 13:26, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Dziękuję Ell Ja też uwielbiam tu zaglądać
Zostawiam ślad
Wesołych Świąt

Ale się napracowałaś Łapię pierniczka Też mam,ale nie mam aparatu

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 13:25, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Kolorowe rabaty 13:24, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
ell napisał(a)
Martek pozwolę sobie na złożenie życzeń bezpośrednio , bo miło zaglądnąć

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!


Ell serdecznie Ci dziękuję bardzo mi miło ja również z chęcią zaglądam do Ciebie bądź pewna
Kolorowe rabaty 13:23, 22 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kondzio napisał(a)
Wesołych Świąt Zdrowych i Radosnych





Dziękuję Konradzie
Kwiatki i rabatki u Elizy 13:23, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Ogród dla roślin o mocnych nerwach 13:22, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Ogród szmaragdowy 13:20, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 13:19, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Pszczelarnia 13:18, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Ogródek Hanusi po zimie 13:17, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

To właśnie tu 13:15, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Kolorowe rabaty 13:15, 22 gru 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Martek pozwolę sobie na złożenie życzeń bezpośrednio , bo miło zaglądnąć

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Biały domek pod lasem 13:14, 22 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
W przeciągu całego roku,
Jest taki jeden dzień, dzień zimy,
Który pachnie pysznym barszczykiem oraz choinką,
Wesołych i zdrowych świąt sobie wtedy życzymy
Potrawy na wigilijny stół robimy,
Szczęście wita nasze progi,
Jest to dzień dla nas bardzo drogi.
Pierwszej gwiazdki wypatrujemy a kiedy już zaświeci
W naszym domu już kolęda leci.
Wiara niech wytrwa z nami rok cały,
Oby święta się udały!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies