Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska
10:03, 22 gru 2012
Betysiu , ślicznie CI dziękuję za pamięć i piękną kartkę
Cieszę się , że już wróciłaś
Przesyłam najlepsze życzenia : miłości i radości w sercu w te święta
Przesyłam najlepsze życzenia : miłości i radości w sercu w te święta