Mój ogród
07:36, 22 gru 2012
Bozenko,zdrowych i radosnych świąt.Mam nadzieję,ze w styczniu spotkamy się u mnie.

Choinka przyprószona śniegiem już tak nie daje po oczach
![]()
![]()
A zdjęcia z lampą do kitu. Dobrze oświetlona podoba mi sięTaka kolorowa
Jak w dziciństwie
A to mój wianekTo dla was wszystkich
![]()
![]()
Ewus...przede wzystkim zdrowka, spokoju
jak najmniej zmartwien
aby usmich nie zchodzil z twojej buzki...
tuliskam
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,
Niech Cię aniołek ode mnie uściśnie,
I przekaże serdeczne życzenia,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Zielona taczka dla zielonego galimatiasu
![]()