Ogródek na chabrowym wzgórzu :)
08:17, 26 wrz 2012
Róże 
Viva.. i szukając pozytywów, nawet w niegrzebaniu są dobre strony
Ta smagliczka rozsiała się sama.. tu jej nie widać ile jej jest.... ale pieknie sie sieje .... i jest tego duzo
Za rok też pozwolę się jej wysiać...... trudno łyse placki bedą wiosną, chyba ze cos dosadzę z cebulowych
![]()
Nie mam kiedy zrobić zdjęć ogrodu - rano długo ciemno, a potem już trzeba do pracy wychodzić, a jak wracam z pracy, to już znowu za mało światła. Pewnie będą najwcześniej w sobotę.
Więc zamiast mojego ogrodu - moje niebo o poranku wczoraj, około szóstej rano
![]()
![]()
![]()
![]()