Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kolorowe rabaty 21:26, 23 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
beta napisał(a)











Ależ mnie się podoba to połączenie kolorystyczne..... miodzio!


O tu coś jest I rozchodnik jak wyglądają jego kwiaty i tuli się z Bobo ,która ma tu zostać zamiast Limelight



pięknie to wygląda

a połączenie horti z rozchodnikiem bardzo ciekawe


To taki tymczasowy bukiet ,jest tu wiele rzeczy ,których nie będzie jak np.ten wielki miskant Chyba,żeby mi Danusia powiedziała,że mogę go wciskać koło cisa ,zapytam
Dziękuję
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 21:25, 23 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Kiedyś pies jeździł koleją, a w Żywcu zjeżdżają na tyrolce .
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 21:23, 23 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
bardzo spodobał mi się ten żywopłot z derenia białego



i strumyk jak naturalny
Ogrodnik mimo woli 21:23, 23 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
asc napisał(a)
Mój wsiowy do przeróbki, wiec to już będą archiwalne zdjecia.... patrzę i stwierdzam.. niestety jesień idzie.... rady na to nie ma..






Aniu doczytałam, że sadzisz 700 krokusów wydaje się w pierwszej chwili, że to ogrom, ale ja rok temu na małej części rabaty posadziłam 200 i wcale na wiosnę nie wyglądało na tak dużo, na twoich hektarach co to 700

A tutaj co chcesz zmieniać?
Lecę w kulki... 21:23, 23 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
monteverde napisał(a)
Aniu dbałość o atmosferę spotkania,wysublimowana wszystko pięknie wygląda, a na dodatek pięknie kaligrafujesz, pozdrawiam a masz zdjęcie ze spotkania?


Aniu, dziękuję Ci ślicznie.......
Niestety.....o zdjęciach przypomniało nam się jak było już całkiem ciemno....
te ze stołem zrobiłam przed przyjazdem gości....
Mój zielony świat malowany roślinami... 21:22, 23 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
waska napisał(a)
zakątek Tess





Aśka, normalnie mnie zamurowało
Mam swój zakątek u Ciebie???????????

W bardzo dobrym stanie doszły, prawda? Świetnie się prezentują

I świetnie pasują

Rododendronowy ogród II. 21:22, 23 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Bogdziu, myślę, że przyjmiesz kwiatuszki z okazji 212 strony
Dziękuję za ptaszki i bajeczki

Kwiatki i rabatki u Elizy 21:21, 23 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
kasik778 napisał(a)

Najbardziej zachwyciły mnie bugenwille, które rosły przy domach jako drzewa.







Cudowne zdjęcia Elizo, ale masz fajnie, że udało wam się wyrwać na taki słoneczny wypad
Te bugenwile wprost porażają kolorem, szkoda, ze u nas nie rosną

My możemy się cieszyć tylko bugenwillą w donicach... niestety.
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 21:20, 23 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Dzisiaj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Żywca i Kocierzy.
W drodze nie omieszkalismy zatrzymać się w Inwałdzie.
A to juz miłe wspomnienia :
Eksperyment ogrodowy Beaty 21:17, 23 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Lena napisał(a)




Beatko jestem oczarowana tym miejscem na zdjeciu - wspaniałę masz donice i jeśli możesz, napisz proszę czy mrozoodporne.Przypuszczam że bukszpany masz w donicach mniejszych i na zimę przechowujesz osobno?
Trzmielina bardzo dorodna, a ja szukam miejsca żeby gdzieś ja wkomponować wiosną

Pozdrawiam


Dziękuję Leno Donice są mrozoodporne, ale bukszpany i tak zamierzam wysadzić do gruntu,a na wiosnę kupić kolejne
Jak będziesz kupowała trzmielinę zwróć uwagę na odmianę (ta moja jest trzmielina Marieke)i ona jest b. podobna do Emeraldn Gold, ale ma większe liście i ogólnie jest ładniejsza. Mam je obie stąd takie mam spostrzeżenia . Pozdrawiam
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:17, 23 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
eliza3 napisał(a)
Najbardziej zachwyciły mnie bugenwille, które rosły przy domach jako drzewa.







Cudowne zdjęcia Elizo, ale masz fajnie, że udało wam się wyrwać na taki słoneczny wypad
Te bugenwile wprost porażają kolorem, szkoda, ze u nas nie rosną
Rajski ogród Ani 21:17, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
alinak napisał(a)

Trawa Red Baron






Aniu a ten komarowiec dajesz na zimę do piwnicy czy zostawiasz

u mnie też zimowitów niet - była cała masa - zakwitła jedna kępa . teraz juz sadzę wszystkie cebule w koszyki
Alinko tego komarowca kupiłam w czerwcu jako małą sadzonkę, tak się rozrósł, że wypełnia całą skrzynkę, potraktuję go jako jednoroczną, nie kosztuje dużo, a jest kłopot z przechowaniem
Moje zmagania ogrodowe 21:14, 23 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)
Red baron kupiony u Szmitów

turzyce




Ewelinko piekne trawy, strasznie lubię Red Baron, ale u mnie to dopiero w przyszłym roku będzie je widać
turzyce cudne, też im szykuję miejsce ciekawe jak zimują
Kubusiowo 21:14, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
2012-08-13


2012-09-23

Kwiatki i rabatki u Elizy 21:13, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)
Aniu specjalnie dla Ciebie

Jest tak piękna, że chciałabym też tam być, posiedzieć na brzegu, słuchać fal bijących o skałki i patrzeć...i patrzeć... i nie myśleć o niczym... dziękuję
Kubusiowo 21:12, 23 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Mały skrót

2012-05-03


2012-05-31


2012-06-24


2012-07-15
W cieniu - zacieniona 21:11, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Wczoraj minęły moje dwa latka na Ogrodowisku......tak szybko...w takim towarzystwie czas szybko upływa.Dziękuję za miłe odwiedziny.
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:11, 23 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Aniu specjalnie dla Ciebie

Blaski i cienie nowego życia 21:09, 23 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Urszulla napisał(a)
I posadzone berberysy- te puste pola czekają na rododendrony





Jak widzicie berberysy to kropla w morzu potrzeb



Widzę, że też sadzisz berberysy, fajnie wyglądają
ogólnie tu u ciebie się dzieje a dzieje, a ja dopiero co wróciłam ze Szczyrku, nic nie zrobiłam w ogródku, u ciebie chociaż pooglądam
Ogród dla Agusi 21:08, 23 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Dzielżany zaskoczyły mnie swoją wysokością ,prawie 2 m.


Nieprzerwanie kwitnie Brather Katfael i oszałamia wonią mirry i miodu.


Urocze żeniszkowe frędzelki.


Tawułka drobna powtarza kwitnienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies