Rododendronowy ogród II.
21:37, 20 wrz 2012
Sylwuś miło Cie widziec z tak pięknym prezentem . Bardzo dziękuję i pochwalę jeszcze awatarek bo nie pochwaliłam choc już dawno widziałam. Pozdrawiam serdecznie.
Widziałam kiedyś wyrwane z ziemi całe krzaki z niezbyt dojrzałymi pomidorami i powieszone w zacisznym miejscu aby dojrzały.
To taka ucieczka z pola przed chłodnymi nocami i porankami...
Jana Pawła MAM JEST CUDOWNY
![]()