kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała
20:54, 19 wrz 2012
a tu jeszcze widoczki z góry na "rabatkę "
Na drugim zdjęciu po lewej stronie roslinki sobie tylko stoją, bo akurat dzieliłam, rozsadzałał, przymierzałam...ale to nie jest ich docelowe miejsce więc proszę na tę część nie zwracać uwagi
Na drugim zdjęciu po lewej stronie roslinki sobie tylko stoją, bo akurat dzieliłam, rozsadzałał, przymierzałam...ale to nie jest ich docelowe miejsce więc proszę na tę część nie zwracać uwagi