Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Marty 23:15, 15 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Marta napisał(a)
Witam! Kupiłam turzycę "Ice Dance" Powędrowała ona wśród kulki bukszpanowe








Bardzo fajna trawka mam ją i jestem zadowolona
Ładnie
Pozdrawiam cię Marto
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:15, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Blaski i cienie nowego życia 23:14, 15 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Urszulla napisał(a)





Ale masz fajnego pomocnika Ula. Pozdrawiam
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:13, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:12, 15 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Marzena2007 napisał(a)



Co tu więcej pisać - busz masz niesamowity!

Ale bonsai przepiękne
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:11, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
ogrodoweimpresjejolki 23:11, 15 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Już wiem!!! Nie ma to jak net



Rozchodnik okazały 'Aureovariegatum'

Atrakcyjna, rzadko spotykana odmiana rozchodnika olbrzymiego, która wyróżnia się efektownym ulistnieniem.
Nie wymaga specjalnej pielęgnacji, a jej parasolowate, białoróżowe kwiatostany - zdobią ogród przez cały sezon. Kwitnie od sierpnia do października, dorasta do 50-60cm i należy do najpiękniejszych gatunków rozchodnika. Nadzwyczaj efektowne są jej mięsiste, żółte liście z zieloną obwódką, które są ozdobą bylin szczególnie wiosną, zanim pojawią się okazałe kwiatostany, wspaniale komponujące się z innymi bylinami o kontrastowym zabarwieniu, np. bordowym, jak u żurawki.
Dzięki Tobie i ja tez wiem
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:10, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
ogrodoweimpresjejolki 23:09, 15 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Już wiem!!! Nie ma to jak net



Rozchodnik okazały 'Aureovariegatum'

Atrakcyjna, rzadko spotykana odmiana rozchodnika olbrzymiego, która wyróżnia się efektownym ulistnieniem.
Nie wymaga specjalnej pielęgnacji, a jej parasolowate, białoróżowe kwiatostany - zdobią ogród przez cały sezon. Kwitnie od sierpnia do października, dorasta do 50-60cm i należy do najpiękniejszych gatunków rozchodnika. Nadzwyczaj efektowne są jej mięsiste, żółte liście z zieloną obwódką, które są ozdobą bylin szczególnie wiosną, zanim pojawią się okazałe kwiatostany, wspaniale komponujące się z innymi bylinami o kontrastowym zabarwieniu, np. bordowym, jak u żurawki.
Zimozielony ogród przy białym domu 23:08, 15 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Sebek napisał(a)
A sobie pozwolę na porównanie
przed



i po



Ależ był tu busz wcześniej, nawet domu nie widać za dobrze
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:07, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:05, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 23:05, 15 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Dziękuję, dziewczyny. Z tym klimatem w ogrodzie to jest tak, że łatwo go stworzyć, kiedy ma się już 'ściany', czyli duże drzewa. No i ja miałam to szczęście. Cztery duże brzozy, sosna, oraz potężna wierzba (w tę to akurat piorun trzasł któregoś roku i rozłupał ją na pół). Nie, powiedziałam tylko szpalerom mirabelek. Ze trzy lata je karczowałam. Duże drzewa i kilkanaście lat nowych nasadzeń wszędzie zrobią klimat.
Sadziłam dzisiaj resztki piwonii. Na miejsca stałe poszły te, które zakwitły mi w tym roku w donicach, resztę zadołowałam. Piwonie to moje ukochane rośliny.













Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 23:04, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Do góry
Dawno mnie nie było. Pozdrawiam wszystkich Ogrodomaniaków
Jesienne fotki mojego ogrodu

Mój kawałek raju II 22:53, 15 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
monteverde napisał(a)
Maja chwaliła się swoimi grzybkami ja tez mam dzisiejsze prosto z lasucała duża miska


O rrrany ile kurek
Zazdroszczę chętnie bym zjadła zmażonkę
ogrodoweimpresjejolki 22:49, 15 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Hortensje ????
już pokazuję

Pinky Winky - mam i ja



oraz


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:46, 15 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
W konkursie na najpiękniejszy ogród zostaliśmy zawezwani na podium jako pierwsi i uhonorowani nagrodą i otrzymaliśmy dyplom wyjątkowego uznania za aktywne propagowanie piękna sztuki ogrodniczej.










Wspaniałe i wielce zasłużone wyróżnienie, a ta chwila jest bardzo wzruszająca gratuluję wyróżnienia i pozdrawiam Was serdecznie
Ogród zapachów u Jasi 22:42, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
irena_milek napisał(a)
Pszczółko, fruwsz ty ile wlezie fajne spotkanie z Jasią, a Jasi przedgródek jest modelowy i do katalogu się nadaje ppozdrawiam


Irenko w przedogródku musiałam zmienić obsadzenia skarpy, przywrotnik niestety nie chciał rosnąc więc posadziłam bodziszki , liliowce, irysy,... Jestem ciekawa jak skarpa będzie wyglądała wiosną.







W miniformacie 22:36, 15 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Ogród zapachów u Jasi 22:28, 15 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Do góry
eliza3 napisał(a)
Byłam tu już kiedyś, ale teraz ogród zachwycił mnie na nowo, dojrzały ogród zawsze jest piękny, a pnącza tworzą wspaniały klimat. Pozdrawiam.



Elizo stale mi się wydaje że nigdy go nie skończę .


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies