Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 23:37, 14 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4023
Nieszko, na zdjęciach w czasopismach to wszystko jest dopracowane, oplewione, takie skończone.
U mnie sterczą krzywo podpory dla powojników, chwast zalega w szczelinach kostki...
No to jest taki wizerunek roboczy ogrodu, jak u większości z nas.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Lena 08:54, 15 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
O raju - przepięknie..obwódki , hortensje ...wszystko cudne i dorodne...
Popieram - jak z magazynu o ogrodach!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Mirka 13:51, 15 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wspaniały ogród stworzyłaś
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Przetacznik 17:39, 15 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Podoba mi się idea kolejnych wnętrz, odsłon ogrodowych, urocza furtka, i przysadziste gliniane donice z bukszpanami. Tajemniczo się zapowiada i podsyca wyobraźnię co dalej...
____________________
beta 17:59, 15 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ale piękny ogród

z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mirka 19:35, 15 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj ,jasne że dam radę z waszą pomocą na pewno.Ruszam z wiosną do dzieła,może u ciebie coś podpatrzę.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
nieszka 19:49, 15 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
vita napisał(a)
Nieszko, na zdjęciach w czasopismach to wszystko jest dopracowane, oplewione, takie skończone.
U mnie sterczą krzywo podpory dla powojników, chwast zalega w szczelinach kostki...
No to jest taki wizerunek roboczy ogrodu, jak u większości z nas.


Eeeee moje pierwsze skojarzenie to jak z czasopisma. I jak przeczytałam u Leny wywołuje podobne skojarzenia
Takie "nieskończenie" to własnie klimat który nie każdemu udaje się wydobyć
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Urszula 19:49, 15 wrz 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
O rety! Wszystko ślicznie! .... i ławeczka i dzban i donica i czerwona cegła!
Super to co tygryski lubią najbardziej
Wiktorio, gdyby w Twoim Ogrodzie robione były zdjęcia do magazynu- zrobione byłyby: jak do magazynu. A zdjęcia robione przez Ciebie były robione z Twojego punktu widzenia i TO lubimy najbardziej!
Magazyny możemy sobie kupić!
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
baraga1904 20:03, 15 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Witaj Wiktorio..
..piękny masz ogród. ...pokaż nam więcej zdjęc...
vita 23:05, 15 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4023
Dziękuję, dziewczyny. Z tym klimatem w ogrodzie to jest tak, że łatwo go stworzyć, kiedy ma się już 'ściany', czyli duże drzewa. No i ja miałam to szczęście. Cztery duże brzozy, sosna, oraz potężna wierzba (w tę to akurat piorun trzasł któregoś roku i rozłupał ją na pół). Nie, powiedziałam tylko szpalerom mirabelek. Ze trzy lata je karczowałam. Duże drzewa i kilkanaście lat nowych nasadzeń wszędzie zrobią klimat.
Sadziłam dzisiaj resztki piwonii. Na miejsca stałe poszły te, które zakwitły mi w tym roku w donicach, resztę zadołowałam. Piwonie to moje ukochane rośliny.













____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies