Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 11:05, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 11:01, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:57, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:54, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:49, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:45, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:41, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








ogrodoweimpresjejolki 10:40, 09 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A z okna w kuchni widzę balkon córki, a na nim moje wnuki Widać niewiele, ale słychać, że wstali w dobrych humorach

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:38, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








ogrodoweimpresjejolki 10:35, 09 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
irena_milek napisał(a)
fajnie masz na balkonie
wzajemnie


To mój "zastępczy" ogródek

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:33, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry










ogrodoweimpresjejolki 10:31, 09 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)
Jolu miłej niedzieli . A rzuć jedna brzoskwinią do mnie - może doleci ? Pozdrawiam.


Rzucę kilka ... tylko złap
Zaczynam od tej "mechatej"


Mój kawałek raju II 10:30, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
monteverde napisał(a)
oczywiście jak na patriotkę przystało największe zakupy zrobiłam w olsztyńskich stoiskach, zresztą mieli bardzo atrakcyjne ceny i duży wybór roślin np. te żurawki były po 5 zł


te jaśniejszą zurawkę i rozchodnika z pierwszego zdjęcia też mi weź, jak będziesz w Ol to odbiorę i oddam Ci kasę
Pozdrawiam
W ogródku Ani 10:25, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
annawu napisał(a)
Tak Bogdziu zakupy udane















Witam!
U Monte widziałam, ze się spotkałyście w St.P, zajrzałam zobaczyć co kupiłaś i tych ze zdjeć to tak pozytywnie zazdroszczę, nawet paprotki, których nie lubię mi sie podobają
Pozdrawiam






Początki w Kruklandii 10:22, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
I wczorajsze dzieło

Doniczki to hortensje



Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 10:20, 09 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Na wstępie troszkę buziaków










Serdecznie witam wszystkich 10:17, 09 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 16
Do góry
Goska napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie. Niedawno oglądając swój ulubiony program "Maja w ogrodzie" dowiedziałam się o ogrodowisku. Co prawda nie mam się jeszcze czym pochwalić, ale bo obejrzeniu tych wszystkich Waszych pięknych aranżacji ogrodowych nie brakuje mi pomysłów. Moim marzeniem jest stworzenie pięknego ogrodu . Marzy mi się piękne oczko wodne no ale żeby uzyskać takie piękne efekty jakich tu na forum nie brakuje trzeba dużej wiedzy no i czasu. Mam nadzieje że mi się uda A to mój mini ogród.




Witaj Gosiu ja też tu od niedawna goszczę..widze że masz kawaek porządnego ogrodu)
Ogród w Jaszczowie 10:15, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
pagap napisał(a)
A tak prezentuje sie nasza datura





Witam!
Wiedziałam, ze u ciebie byłam, myślałam ze nic nie pisałam, ale zobaczyłam Ramzesa i sobie przypomniałam podgladacza łazienkowego
Gdzie przechowujesz daturę? W piwnicy? Garażu? Też myślę żeby sobie sprawić z dwie, ale najpierw muszę sprawdzić na fuksjach czy umiem zimą przechowywać rośliny, jak wyjdzie to potem kupię daturę.
Pozdrawiam
Początki w Kruklandii 10:15, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Wyobraźcie sobie, że płotka tu nie ma

Już mi się podoba, ale z żurawkami będzie śliczniutko
Początki w Kruklandii 10:12, 09 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Runianka dopiero się zadomowiła

W przyszłym roku może już będzie gęściej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies