Witam!
Wiedziałam, ze u ciebie byłam, myślałam ze nic nie pisałam, ale zobaczyłam Ramzesa i sobie przypomniałam podgladacza łazienkowego
Gdzie przechowujesz daturę? W piwnicy? Garażu? Też myślę żeby sobie sprawić z dwie, ale najpierw muszę sprawdzić na fuksjach czy umiem zimą przechowywać rośliny, jak wyjdzie to potem kupię daturę.
Pozdrawiam