Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Jaszczowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Jaszczowie

pagap 06:29, 09 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
11stokrotka dziękujemy za odwiedziny, czy będzie córa okaże się pod koniec września bo wtedy mamy usg, mam nadzieję, że tym razem pupki nam nie pokaże pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim...
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Welka 10:15, 09 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
pagap napisał(a)
A tak prezentuje sie nasza datura





Witam!
Wiedziałam, ze u ciebie byłam, myślałam ze nic nie pisałam, ale zobaczyłam Ramzesa i sobie przypomniałam podgladacza łazienkowego
Gdzie przechowujesz daturę? W piwnicy? Garażu? Też myślę żeby sobie sprawić z dwie, ale najpierw muszę sprawdzić na fuksjach czy umiem zimą przechowywać rośliny, jak wyjdzie to potem kupię daturę.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
pagap 07:04, 10 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Ewelinka231281 daturę przechowujemy w domu u teściów, jest takie pomieszczenie gdzie nie ma ogrzewania w zimie, ala taka graciarnia tam jest, ale napewno jest tam na plusie prawie całą zimę zapominam o nich żeby ich podlać, są może podlewane ze 3 razy i kwitną, widocznie im tak dobrze a one rosną szybko, ale jak kwitną potrzebują dużo wody, ale za to się odwdzięczają, pozdrawiam
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
ell 07:27, 10 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Agnieszko, Kubo - gratulacje. Macie ogromne zdolności. Altanka nr.1

I widzę, że ramzesów macie sporo.
Są piękne.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Nati 15:18, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
pagap napisał(a)



Witaj Nati masz śliczny ogród, widać, że bardzo dużo serca w niego wkładasz aa i gratuję dyplomu, super nagroda za ciężki trud


witam ,dziękuję za miłe słowa u Was pięknie już kiedyś zaglądałam wszystko takie niepowtarzalne i oryginalne waż ne że własna praca ja też robię eszystko własnymi siłami przepiękna datura, tylko zastanawiam się czy nie przemarza wiem że sadzi się ją w pojemnikach i na zimę chowa, od małej sadzonki macie ją w ziemi, i okrywacie bo chcę sobie kupić, i przepiękny modrzew na pniu też na niego choruj

pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
pagap 15:26, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj Nati, tak wyhodowaliśmy ją od małej sadzonki, w sumie mamy już 3 duże i 1 mniejszą. Zimą przechowujemy je w domu (pomieszczenie nieogrzewane i podlewane może ze 4 razy), natomiast w drugiej połowie maja wysadzamy z doniczek w ziemię, i w okresie kwietnienia podlewamy Rosną jak szalone
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
martika 16:42, 13 wrz 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witajcie, wpadam z rewizytą, a Wasze sielskie klimaty bardzo mi sie podobają. Piekną dature widziałam i to zdjęcie wieczorem, cudnie osiwetlone. Pozdrawiam
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
akanta 20:48, 14 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Pospacerowałam po Waszym ogrodzie i gratuluję zacięcia w jego urządzaniu.Podziwiam zapał Panów do pracy bo ja niestety wszystko robię sama.Piękne rośliny,ptaki,piesio,elementy drewniane.Zyczę pomyślnego rozwiązania i dużo szczęścia na przyszłość.Jeśli mogę coś doradzić -wprowadz więcej koloru do tego szpaleru ,może derenie białobrzegie,pęcherznice "Diabolo"bordowe,hortensje i trawki.Pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
nieszka 09:35, 16 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witaj!
Pzybyłam z rewizytą
I już zazdroszcze męża co to sam się garnie do prac ogroniczych. Ja nad swoim muszę troszkę chodzić i ględzić
Kawał dobrej roboty wykonliści. Ja bym derenie które sugeruje akanta osadziła jeszcze przy altanie żeby się tak intymniej zrobiło. A z dereniami fajnie się komponują hortensje i miskanty...
I te pawie jeszcze...
Jak one sie zachowują na codzien oprocz podglądactwa? Nie szkodzą?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
pagap 10:01, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
dziekujemy nieszka za odwiedziny, napewno skorzystamy z twoich cennych rad a co do pawi są piękną ozdobą ogrodu, nie robią żadnych szkód, poprostu sobie spacerują po nim i chwalą się swoimi pięknymi ogonami pozdrawiamy wszystkich ogrodników
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies