Marysiu opis pasuje do rudzika no moze ten kolor ja bym nazwała właśnie rudym, to chyba o nich mówisz.Tu jest młody jeszcze nie całkiem wybarwiony. takie są?
Ten widok aktulanie baaardzo lubię. W oddali zawilce na tle cisa a z przodu żurawka, laurowiśnie i rodgresja.
Zawilec bliżej. Kolejene 9 kęp przymierza się do kwitnienia.
i jeszcze bliżej