Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bajki przyrodnicze 20:25, 02 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
maria_kalinowska napisał(a)
Bogdziu, bajeczka super. Ja rudzika nie widziałam w naturze. U mnie teraz hasają takie płochliwe ptaszki, że jak się poruszę to już ich nie widać. Nie znam ich nazwy, są trochę mniejsze od wróbli, z wierzchu takigo koloru jak wróble, a brzuszki mają pomarańczowe. Pozdrówka.


Marysiu opis pasuje do rudzika no moze ten kolor ja bym nazwała właśnie rudym, to chyba o nich mówisz.Tu jest młody jeszcze nie całkiem wybarwiony. takie są?

Kubusiowo 20:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Ciekawi mnie, co to za roślina....




Powojnik bylinowy - to może być

Clematis tubulosa / heracleifolia 'Cassandra'

http://www.baumschule-horstmann.de/shop/exec/product/706/6844/Clematis-Cassandra-Stauden-Clematis.html

http://www.agreengarden.com/plants/clematis-tuberosa-cassandra.asp
Na okrągło:) 20:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Do góry
Popełniłam dziś wianek!!! Na prezent

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 20:20, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






Mój kawałek raju II 20:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
goryczka
Mój kawałek raju II 20:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
goryczka
Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:18, 02 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zachód słońca
Trawka skoszona, podlana, kanciki przycięte

Śliczny widok, tylko kieliszek winka w dłoń i spacerek ,..... pięknie
Kubusiowo 20:17, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry



Miłego wieczoru!
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 20:17, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Goniąc motylka...







Kubusiowo 20:17, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Ciekawi mnie, co to za roślina....


Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:16, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kolejny sukces - trytoma cytrynowa kwitnie

I zabawa M aparatem


Kubusiowo 20:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kubusiowo 20:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ten widok aktulanie baaardzo lubię. W oddali zawilce na tle cisa a z przodu żurawka, laurowiśnie i rodgresja.

Zawilec bliżej. Kolejene 9 kęp przymierza się do kwitnienia.

i jeszcze bliżej
Kubusiowo 20:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Dolina Tęczy 20:13, 02 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Hmmm... nazwa wątku się zmieniła, czy ja mam jakieś zwidy?
Gratuluję 100 stron i pozdrawiam
Kubusiowo 20:13, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:13, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zachód słońca
Trawka skoszona, podlana, kanciki przycięte


i różyczki ... czy moje takie będą ...??? ... dziś namierzyłam mnóstwo pąków a przecież jesień idzie ...
Kubusiowo 20:12, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:12, 02 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zachód słońca
Trawka skoszona, podlana, kanciki przycięte


Nie próżnowałaś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies