Ogród Dominiki
09:37, 02 wrz 2012
Domi, a masz może taką wersję tego programu dla niecierpliwych ogrodników z funkcją:
Ctrl a, a potem Ctrl c i następnie Ctrl v
Myślę, że nie ma osoby, która nie chciałaby przenieść Twojego cudownego ogrodu do siebie
Pozdrawiam serdecznie

uwielbiam dzieci