Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012

myszorek 07:45, 02 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Słuchajcie, ten ogród to istne cacuszko, kolorowy kącik sroczek ogrodowych utrzymany na wodzy silną ręką Danusi. Jest bajkowo, cukierkowo ale i elegancko. Wspaniale wyglądają Jarkowe poskręcane donice z nasadzeniami przy tarasie, Gabi dorzuciła piękny dający po oczach róż na krzesła. Do tego godne pozazdroszczenia kompozycje doniczkowe przed domem i w ogrodzie. Kolorowo i żywiołowo. Radość życia w pełni!
____________________
ogród zmyślony
Mala_Mi 07:57, 02 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agniecha973 napisał(a)






A tu widać fotografującego

I tym sposobem nikogo nie brakuje na zdjęciu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ania 09:45, 02 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Gabi dziękuję za możliwość obejrzenia Twojego królestwa Masz przepięknie. Urzekły mnie bardzo eleganckie donice na wejściu, różnorodność barw i gatunków w ogrodzie z zachowaniem dobrego stylu i elegancji. Ogród odzwierciedla w detalach Waszą oryginalność i odwagę. Róż na tarasie w połączeniu z szarością wygląda powalająco, a donice made in Gabi&Jarek są nie tylko piękne wykonane ale również bardzo efektownie obsadzone i do tego ten doskonały trawnik . Stworzyłaś bajkowy świat
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Madzenka 11:28, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK ogród nabrał dojrzałości. Nie wiem czy bardziej zachwycać się trawami, hostami, rozchodnikami czy jeżówkami ???? Bo żurawki są piekne to oczywista oczywistość!!!
i powiem, że ten pink jest u Ciebie niesamowity, zachwycająco na donicach, krzesłach i roślinach wygląda. Szkoda że łosoś takiego koloru nie ma mniam mniam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
EwaG 16:38, 02 wrz 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Gabi dzięki wielkie za miłe przyjęcie. Swoje sprawozdanie zaczynam od Ciebie.

Ekipa przybywa



Wygruża się szybko ze swych wielokonnych maszyn



Szykuje aparaty



I zaczyna fotografować.

Jedni w lustrze



Inni w trawach


____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
EwaG 16:45, 02 wrz 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Weronika zaczyna oswajanie najmłodszych



Wiesia i Gaby wzmacniają sie przed dalszą eskapadą



Szefowa a to na balkonie



a to na trawniku



Księżniczka Anna posyła z góry piękny uśmiech


____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Przetacznik 17:45, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ten ogród to jakby jeszcze jeden pokój, ozdobny dywan, kolory, staranność i konsekwencja - jak obrazek z książki, lub kadr z okna samolotu nad barwnymi polami...- niezwykły efekt i wielkość zaskakująco poręczna... Pierwszy raz widziałam coś takiego. Detale amarantowe doskonale uzupełniają całość a przejście przez wnętrze domu udostępniło moim oczom szybki i zbyt mało dokładny, ale zachwyt nad barwami, detalami... niesamowitości. Do tego bardzo sympatyczna bezstresowa atmosfera rodzinki, Laurka uśmiechnięta od ucha do ucha, niezależna i tak samodzielna, bardzo to wszystko miłe, dziękuję
____________________
kraania 22:20, 02 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
myszorek napisał(a)
Słuchajcie, ten ogród to istne cacuszko, kolorowy kącik sroczek ogrodowych utrzymany na wodzy silną ręką Danusi. Jest bajkowo, cukierkowo ale i elegancko. Wspaniale wyglądają Jarkowe poskręcane donice z nasadzeniami przy tarasie, Gabi dorzuciła piękny dający po oczach róż na krzesła. Do tego godne pozazdroszczenia kompozycje doniczkowe przed domem i w ogrodzie. Kolorowo i żywiołowo. Radość życia w pełni!


Myszorku bardzo mi się spodobało to co napisałaś o ogrodzie GabiK. Ja dodam, że dla mnie ogród GabiK to była bombonierka pełna pyszności. Wyjątkowy ogród, wyjątkowych gospodarzy.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
BEATA_S 23:18, 02 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
GabiKu w imieniu swoim i siostry bardzo serdecznie dziękuję za gościnę i możliwość zobaczenia Waszego ogrodu na żywo

Ogród Gabi w moich oczach

Front domu zdobią cudownie obsadzone donice


Powitanie

Migawki z ogrodu
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 23:27, 02 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123




____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies