Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie u EwyG - wrzesień 2012 23:05, 01 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry










Kolorowe rabaty 23:03, 01 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
irena_milek napisał(a)

Samo się ...więc zostawiłam i tak kwitnie ...


piękne!! i kwiaty i foto!

co do ubrania, to tylko takie sugestie na twoje zapytanie i ani tobie ani Tereni się nie oberwie!!
każdy ubiera się tak, jak czuje się najlepiej ale inna sprawa, że czasami z boku ktoś może doradzić, ja z takich rad skorzystałam i mimo, że swoje lata mam, korzystam z takich ubrań, w których dobrze wyglądam, maskują to i owo, a jednocześnie są w miarę na topie; wiem, nie wszystkim się to podoba, ale najważniejsze jest moje samopoczucie
a kowbojki uwielbiam, to but nr 1 w mojej szafie


i jeszcze muszę napisać, że róże i bukiety wspaniałe i baw się po prostu cudownie najważniejsze w życiu, to być sobą

Irenko bardzo ładnie się ubierasz.Bawisz się kolorem i tym samym ubarwiasz swoje rodzime i inne miasta i wioski gdziekolwiek pojawi się twoja niebanalna postać !
Przyjdzie i na mnie czas,że włożę getry,dobiorę górę i machnę ręką na lusterko.
To bardzo wygodny element te leginsy można mieć ze dwie sztuki i bawić się tylko górą
Kałbojki tylko nie te klasyczne,bardziej ich krój lubię
I frędzle przy kurtce i super futerka raczej sztuczne...Nie chodzę jednak bo nie mam takiego ładnego. Może być i kamizelka w panterki,cętki itp.
Generalnie nie ubieram się elegancko raczej wszystko zniża się do odzieży wygodnej,sportowej ,luźnej ...)))))
Ale na egzaminy walę w białej bluzeczce, żakiecie i oczywiście spodniach nie spódnicy )))))))))))))))
Buty (cierpię) na obcasie
Uwielbiam łączenia szafiru z morską zielenią ,szarości z czerwienią i koralem.Może skończę jestem już w nocnej koszuli ))))))))))))
Będę obserwować ten twój sklepik jak na coś natrafię co mnie urzeknie dam znać
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 23:01, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:00, 01 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zachwytów nie ma końca
i skok na bank bym zrobiła żeby taką rabatę mieć (chyba mnie nie zamkną za te słowa na forum)


Och..... myślę podobnie......
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 23:00, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 22:59, 01 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry













Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:58, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:57, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 22:56, 01 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry










Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:55, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:54, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:54, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:53, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Przetacznik napisał(a)




Wow!!! Świetne zdjęcie. Gratuluję pomysłu.
Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 22:53, 01 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry










Spotkanie u Myszorka - wrzesień 2012 22:52, 01 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
kaisog1 napisał(a)
A teraz ogród Jęczyduszy Jęczała i jęczeła..... że się czym chwalić nie ma i bla, bla bla.... A jak weszłam do ogrodu to......




Myszorku masz zakaz jęczenia. Od dzisiaj!
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 22:50, 01 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Cudności same ma Gabik




Oj tak tak!
Przepiękne to połączenie roślin na ostatnim zdjęciu!!
Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 22:48, 01 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Gardenarium napisał(a)




Kocham połączenie niebieskiego z białym.

Ech..... niejeden szczegół mnie zachwycił..... Cudownie!
Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 22:47, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Bajkowy ogród Weroniki 22:47, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
A ja zrobiłam małe sadzonki z przyrostów Lime Light i tym sposobem powiększę ich stan w ogrodzie (przy ostatniej funkii).
Wsadziłam też 3 nowe funkie (3 rodzaje).



Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 22:47, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Strasznie mało mam zdjęć od siebie. Dorzućcie coś





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies