Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:44, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

"...tu trochę przytniesz....uwidocznisz wielopniowość....."



"..no i może tu jeszcze trochę..."


"....fajnie to wymyśliłam, nie? "

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:41, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
To nie bukiet.... to jedna głowa hortensjowa!


Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:40, 01 wrz 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Detale



Kondzio pamietaj! Jedna rurka więcej i będziesz wyglądał TAK:


Piękne detale zresztą reszt też..
Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:39, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Detale



Kondzio pamietaj! Jedna rurka więcej i będziesz wyglądał TAK:

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:38, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
kaisog1 napisał(a)

Ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



To może nowy awatarek z tego zdjęcia zrobić?
Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:38, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
...uffff dobiegłam.... i też zjadę! Tato! łap mnie!

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:36, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Jestem na górze! Pierwsza!



A kuku!



Zjadę! A co! Raz kozie śmierć!....fajnie być dzieckiem....



Ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 21:36, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
DZIEKUJE... jedno slowo a jednak tak wiele dzisiaj dla mnie znaczy...
Suma pewnych zdarzen...sytuacji sprawila,ze pomyslalam iz moze juz czas sie pozegnac, choc czas spedzony z Wami dal mi niewyobrazalnie wiele radosci i szczescia...lecz z drugiej strony myslalam, ze nawet nie zauwazycie mojej nieobecnosci...bo przeciez ogrodowisko to bardzo wieluuuuu ogrodnikow!!!!
... ale to co otrzymalam od Was... sprawilo,ze poczulam to samo szczescie jak podczas swoich ostatnich urodzin...nie pamietam takiego wzruszenia....
Kochani jestem ...choc nie z wlasnej woli ( sila wyzsza ...i to nie M )...bede troszke rzadziej...i z gory przepraszam,ze nie bede u Was tak czesto !!!!
za zyczenia....podziekuje ...

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:35, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Coś bym zmajstrowała.....



Laurka goń mnie!



Będę pierwsza!



Ciocia cekaj!!!!

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:33, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


...na tym placu zabaw niebawem rozegra się gonitwa

Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:32, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Ta hosta ma tak cudowny zapach, że trudno opisać...... a przez tego grujeniczka znowu "muszę" wydać kasę



...cudnie rozświetlające derenie i piękna rozplenica


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:30, 01 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Wszyscy świętują setki, tysiączki,
a ja dziś Tobie kwiatucha ślę,
bo na ekranie, wcale nie w mgle,
mi wyświetliło ósemek rząd!
Dajesz ty czadu w swoim wątku,
a i w ogrodzie wszystko w porządku!
Trzymaj tak dalej , i zdrowie miej!
I do nas jak dotąd uroczo śmiej!



Hanus, dzieki, piekny wiersz! a osemki sa szczeliwe, wiec tym bardziej radosnie
dzis chyba mamy co ogladac, wycieczki warszawskie po ogrodch

cicho sza, maluszki grzecznie spia) caluskow bylo co niemiara
Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:29, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

... zobaczcie jaką cudną skarpetę dostała brzoza

Postawić trawkę nad i... 21:29, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
....petunie w kwietnikach nie dają za wygraną... wyglądają jakby chciały wejść do domu, jakby był środek lata..przyznam się bez bicia...przedawkowałam nawożenie i taki tego efekt..
Spotkanie wrzesień 2012 u Kraanii 21:28, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Marudziła, a narzekała, płakała niemal...... "mój ogród taki "nieogrodowiskowy!" Zobaczcie jak zgrzeszyła....



..trawy i cudne wrzosowisko..

Postawić trawkę nad i... 21:26, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...w dzisiejszy, pochmurny ( niestety ) dzień miałam przyjemność byc na ślubie koleżanki z pracy...
..kupiłam ( na spółkę ) drobny upominek ...ale czegoś mi w nim brakowało ...
...chwila namysłu i...oczywiście kwiaty!!! kilka hortensji Limelight i zwykły bluszcz i już było ładniej...
...uwielbiam hortensje..
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 21:22, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Pogadychy i zadumy




Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 21:21, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry

Postawić trawkę nad i... 21:20, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
11stokrotka napisał(a)
Agnieszko - masz pięknie. Wciągnął mnie Twoj wątek ogrodowy. Jesteś przemiłą dziewczyną. Spędziłam u Ciebie ze dwie godziny a to do mnie niepodobne, stale gdzieś się śpieszę, tyle jest do zrobienia. Na szczęście dziś w Łodzi pada, więc mogłam nie wychodzić na ogród. Ale żeby złapać trochę oddechu od Toich zapisków i nie zaniedbywać całkiem domu poleciałam na chwilę zrobić porządek w kuchni. Zrobiłam sobie kawkę i z przyjemnością wróciłam. Zostałam dziś w domu z jednym synem, więc mogę sobie pozwolić na chwilkę pryjemności, prawda? Jak wrócą pozostali to się wezmę do roboty....

Uśmiech mi nie schodził z buzi gdy to wszystko czytałam. Słodka psinka, śliczne kwietniki, co wpis to coś miłego. Nie martw się trawnikiem, na pewno sobie poradzicie. Napisz co zaszkodziło wisienkom - mam takich pięć. Udało mi się je dostać niedrogo po dwóch latach poszukiwań i bałabym się je zaniedbać. Wydawało mi się że są całkiem bezproblemowe.

Pozdrawiam cieplutko. Małgosia





Dziekuję Małgosiu za odwiedzinki i bardzo miłe słowa..
..u nas też padało, pogoda pod psem ( dobrze że mój tego nie czyta hihi! )...najbardziej niezadowolony jest z tego powodu mój M. - bo pracy przy budowie wiaty ma mnóstwo, dzień wolny a tu taki klops
ale trudno...w poniedziałek ma być już ładnie
...na przyjemności, nawet te niewielkie, każdy musi znaleźć czas, jakie życie było by straszne bez przyjemności...
...dziękuję za pochwały, trawnikiem się juz nie załamuję, damy radę ..wisienka już po opryskach wygląda ma zdrowsza, choc i tak w tym sezonie nie odzyska swojej świetności...ale już niedługo znowu będzie wiosna...
...troszkę jesieni u mnie w domu..


Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 21:20, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Cudności same ma Gabik


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies