Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miniaturowy ogródek 21:19, 01 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Gratulacje GabiK!!!! ogród ładniutki
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 21:18, 01 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Wstawiam wszystko co mam

Najpierw bałam się, że jak ja rozróżnię zdjęcia.... no przecież ogrody mogą sie pomylić..... Nic bardziej mylnego! KAZDY był inny i KAŻDY był cudny.... Dlatego pojawiły sie napisy



Zwarta grupa szturmowa



Wejście...



...my pukamy, a tu nic.... nikt nie otwiera jednak po dłuższej chwili....



Wychodzimy na taras a tu taaaaki widok (a miał byc tylko suchy prowiant i to we własnym zakresie )


Śliczne donice


Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 21:16, 01 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Skrzynia


Wspaniała, dekoracyja bardzo
Żółtolistne kolumnowe liściaste drzewko - czy tutaj pasuje? :) 21:13, 01 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Sonka - fajny tytuł wątku
Jakoś nie bardzo mogłam znaleźć jarzębinę szczepioną starszą niż jednoroczna - fotki sadzonek w sprzedaży i tyle...
zresztą ona nie ma żółtych liści i nie jest kolumnowa, więc nie spełnia moich warunków Ale dzieki wielkie za chęci!!!

Wredei nie szzcepiony... : podoba mi się jego kolor!
Miniaturowy ogródek 21:09, 01 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje.

Miniaturowy ogródek 21:05, 01 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Konstancja30 napisał(a)








GabiK ale zaszalałaś .... mega zdjęcia .... odkryłaś nowe możliwości fotoaparatu ... pięknie ... fajne spotkanie miałyście dzisiaj

ogrodoweimpresjejolki 21:03, 01 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
jotka napisał(a)


To już wrzesień U mnie ładnie się zaczął Pogoda typowo działkowa, świeci słoneczko, bez upału... (...)





Piękna ta krokosomia, w sporą kępkę się już rozrosła
Moja jeszcze wątlutka, ale z pewnoscią w roku przyszłym bogatsza będzie, o ile dobrze przezimuje
Jolu, Ty ją wyjmujesz z ziemi na okres zimy?


Wyjmuję, bo ubiegłe lata zostawiona w gruncie wiosną nie dała znaku życia ... Widuję w przydomowych ogródkach zostawione na zimę i nawet nie przykryte... Ale w ogródkach pomiędzy domkami jest na pewno cieplej niż na moim wygwizdowie. Basiu radze więc wykop, żebyś mogła się nia cieszyć w przyszłym roku

Pytałam, bo wiele osób zostawia je na zimę i jak przezimują, to w piękne kępy się rozrastają. Ja muszę wykopać, nie przetrwałyby
Połowa działki - czyli mam powoli dość 21:00, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Słabiutka ale też do rozmnożenia
Połowa działki - czyli mam powoli dość 20:57, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Czy nie mówią do nas oglądajcie nas
Połowa działki - czyli mam powoli dość 20:56, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry

Tak pięknie kwitła kszewuszka

ogrodoweimpresjejolki 20:51, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Dziś było pielenie i porządkowanie rabat.
M. też przy pracach gruntowych. Niektóre chwasty tak zapuściły korzenie, że musiałam użyć męskiej siły wyposażonej w szpadel i widły amerykańskie. Spisał się nieźle, bo aż Go sąsiadka pochwaliła

Cebulki tulipanów kupione luzem czekają na stosowny moment. Podzielone na grupy, opisane, ...

Połowa działki - czyli mam powoli dość 20:50, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Kupione do rozmnożenia
Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 20:50, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Kanapki nawet z kawiorem



Spotkanie u GabiK - wrzesień 2012 20:49, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zjawiła się Gaby, chociaż ma daleko i Kondzio - wcale nie bliżej







Skrzynia

Połowa działki - czyli mam powoli dość 20:47, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Witajcie huuuuura sama doszłam po kosultacji i zainstalowaniu opery jak wkleić zdjęcia

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 20:42, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 20:41, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie u Anuli WN - wrzesień 2012 20:37, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Spotkanie u Anuli WN - wrzesień 2012 20:37, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




ogrodoweimpresjejolki 20:37, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

To już wrzesień U mnie ładnie się zaczął Pogoda typowo działkowa, świeci słoneczko, bez upału... (...)





Piękna ta krokosomia, w sporą kępkę się już rozrosła
Moja jeszcze wątlutka, ale z pewnoscią w roku przyszłym bogatsza będzie, o ile dobrze przezimuje
Jolu, Ty ją wyjmujesz z ziemi na okres zimy?


Wyjmuję, bo ubiegłe lata zostawiona w gruncie wiosną nie dała znaku życia ... Widuję w przydomowych ogródkach zostawione na zimę i nawet nie przykryte... Ale w ogródkach pomiędzy domkami jest na pewno cieplej niż na moim wygwizdowie. Basiu radze więc wykop, żebyś mogła się nia cieszyć w przyszłym roku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies