Najpierw bałam się, że jak ja rozróżnię zdjęcia.... no przecież ogrody mogą sie pomylić..... Nic bardziej mylnego! KAZDY był inny i KAŻDY był cudny.... Dlatego pojawiły sie napisy
Zwarta grupa szturmowa
Wejście...
...my pukamy, a tu nic.... nikt nie otwiera jednak po dłuższej chwili....
Wychodzimy na taras a tu taaaaki widok (a miał byc tylko suchy prowiant i to we własnym zakresie )
Sonka - fajny tytuł wątku
Jakoś nie bardzo mogłam znaleźć jarzębinę szczepioną starszą niż jednoroczna - fotki sadzonek w sprzedaży i tyle...
zresztą ona nie ma żółtych liści i nie jest kolumnowa, więc nie spełnia moich warunków Ale dzieki wielkie za chęci!!!
Wredei nie szzcepiony... : podoba mi się jego kolor!
To już wrzesień U mnie ładnie się zaczął Pogoda typowo działkowa, świeci słoneczko, bez upału... (...)
Piękna ta krokosomia, w sporą kępkę się już rozrosła
Moja jeszcze wątlutka, ale z pewnoscią w roku przyszłym bogatsza będzie, o ile dobrze przezimuje
Jolu, Ty ją wyjmujesz z ziemi na okres zimy?
Wyjmuję, bo ubiegłe lata zostawiona w gruncie wiosną nie dała znaku życia ... Widuję w przydomowych ogródkach zostawione na zimę i nawet nie przykryte... Ale w ogródkach pomiędzy domkami jest na pewno cieplej niż na moim wygwizdowie. Basiu radze więc wykop, żebyś mogła się nia cieszyć w przyszłym roku
Pytałam, bo wiele osób zostawia je na zimę i jak przezimują, to w piękne kępy się rozrastają. Ja muszę wykopać, nie przetrwałyby
Dziś było pielenie i porządkowanie rabat.
M. też przy pracach gruntowych. Niektóre chwasty tak zapuściły korzenie, że musiałam użyć męskiej siły wyposażonej w szpadel i widły amerykańskie. Spisał się nieźle, bo aż Go sąsiadka pochwaliła
Cebulki tulipanów kupione luzem czekają na stosowny moment. Podzielone na grupy, opisane, ...
To już wrzesień U mnie ładnie się zaczął Pogoda typowo działkowa, świeci słoneczko, bez upału... (...)
Piękna ta krokosomia, w sporą kępkę się już rozrosła
Moja jeszcze wątlutka, ale z pewnoscią w roku przyszłym bogatsza będzie, o ile dobrze przezimuje
Jolu, Ty ją wyjmujesz z ziemi na okres zimy?
Wyjmuję, bo ubiegłe lata zostawiona w gruncie wiosną nie dała znaku życia ... Widuję w przydomowych ogródkach zostawione na zimę i nawet nie przykryte... Ale w ogródkach pomiędzy domkami jest na pewno cieplej niż na moim wygwizdowie. Basiu radze więc wykop, żebyś mogła się nia cieszyć w przyszłym roku