Ogrodnik mimo woli
21:25, 31 sie 2012
Pora wrzosków.. wczoraj poszłam cyknać trochę różnych odmian jakie mam.... . (na foto nie wszystkie).. zimą więcej czasu bedzie może zacznę katalogować moje dobro..... ale jeszcze trochę widoczków....
I hortensja od Finki (dziś już dostała towarzystwo wrzośców) )
I hortensja od Finki (dziś już dostała towarzystwo wrzośców) )