Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik mimo woli 21:25, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Pora wrzosków.. wczoraj poszłam cyknać trochę różnych odmian jakie mam.... . (na foto nie wszystkie).. zimą więcej czasu bedzie może zacznę katalogować moje dobro..... ale jeszcze trochę widoczków....






I hortensja od Finki (dziś już dostała towarzystwo wrzośców) )

Zimozielony ogród przy białym domu 21:25, 31 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Wykorytowaliśmy pod placyk. Będzie wyłożony artystycznie w kombinację płyt granitowych różnego rozmiaru (wszystkie prostokątne) w połączeniu z kostką granitową







Oj
Początki w Kruklandii 21:24, 31 sie 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Jeszcze mam prośbę.
Doradźcie proszę co dosadzić w miejsce z trawkami w doniczkach.
Dzisiaj wyrównałam i poszerzyłam rabatę. Musiałam przesadzić jednego miskanta w lewo i wyszło mi puste miejsce. Ta odosobniona trawka to przyszłe drzewo (i sorki za jakość ręka mi się trzęsła )

Jałowca i tuję danica czy coś w ogólę innego?

Zimozielony ogród przy białym domu 21:23, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 21:22, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Zimozielony ogród przy białym domu 21:22, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zimozielony ogród przy białym domu 21:21, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wykorytowaliśmy pod placyk. Będzie wyłożony artystycznie w kombinację płyt granitowych różnego rozmiaru (wszystkie prostokątne) w połączeniu z kostką granitową





Mój jesienny ogród 21:21, 31 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Haniu, ja moczyłem w EMach, niestety tylko godzinkę bo czas gonił. U mnie upalnie, nawet o tej godzinie.








Zimozielony ogród przy białym domu 21:20, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Zimozielony ogród przy białym domu 21:19, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
"Skarpety" z trawek i host

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 21:19, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A co tu widzisz??? Poznajesz????
Ogrodnik mimo woli 21:16, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
alinak napisał(a)
Aniu parę dnie nie byłam na forum i nijak nie mogę nadrobić wątków ....ale u ciebie to mus i foty jak z żurnala ...pozdrowienia dla synalka. a cóż ci ten zając po domu gonił ???

Zając ganiał po ogrodzie cały wieczór...a w nocy nie weim co..... ślady łapek malutkie .. jak złotówka... i pięc małych kóleczek ....co to????? Nie wiem...... rejwach byłtaki , że jak zerwałm siez łózka to gonitwa przeniosiła się przez drzwi balkonowe na pole.....

A to wstawie trochę wczorajszych widoczków.... sorki, że się powtarzam....


Rajski ogród Ani 21:14, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 21:13, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
sadziec od Joanki

Rajski ogród Ani 21:13, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Zimozielony ogród przy białym domu 21:12, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mur gotowy, pomiary lustra niebawem



Przed lustrem będzie szklana kula unosząca się na wodzie, a wokół różne nasadzenia trawiaste i nie tylko
Rajski ogród Ani 21:12, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
na ganeczku



Rajski ogród Ani 21:11, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 21:11, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Rajski ogród Ani 21:11, 31 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W ostatni dzień sierpnia



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies