Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Puste pole z wysepką kwiatową 22:20, 27 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
eliza3 napisał(a)
Przyszłam się przywitać, żaby poprawiły mi humor
...poprawiły? hurrra!!!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:20, 27 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Martek napisał(a)






Danusiu cudnie sie te trawki prezentują w twoim ogrodzie
są piękne


A w moim to niby źle by się prezentowały ?))))))))
Pozdrawiam


Nie no myślę że było by im tak też dobrze
Ale u szefowej to nawet mlecz by ładnie wyglądał w trawniku
Ale powtórze się wszystkie trawy w bukszpanowym są poprostu super , teraz je widzę prawie wszędzie w moim przyszłm ogrodzie, oczywiście razem z żurawkami i limką o bukszpanach i cisach nie wspominając
Nigdy nie mów nigdy 22:18, 27 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I ostrzygłam jałowce ! Tu przygotowania





i gotowe



Ogrodnik mimo woli 22:18, 27 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
asc napisał(a)
Aniu, bogdziu..wcześniej pokazywałam fotki roślinek, rabatek .. i była cisza... a tu Hawajaje i od razu ruch na forum

Wiec na dobranoc powtórzę jakąś fotkę.....




hibiskusy kwiat jak najbardziej typowy dla Hawajajów.
Ogrodnik mimo woli 22:15, 27 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Aniu, bogdziu..wcześniej pokazywałam fotki roślinek, rabatek .. i była cisza... a tu Hawajaje i od razu ruch na forum

Wiec na dobranoc powtórzę jakąś fotkę.....


Nigdy nie mów nigdy 22:14, 27 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Witam po przerwie. Ale się stęskniłam za Wami
Najpierw dla Julitki limki



Są jeszcze malutkie, ale bardzo się starają





Puste pole z wysepką kwiatową 22:12, 27 sie 2012

Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 7
Do góry
Elfik napisał(a)


Wiadomość dla Eni !!!!!!
Te liliowce są takie:






Dziękuję Elu, już znalazłam dla nich miejsce
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:12, 27 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Do góry
Danusiu ja nie mam pojęcia jak ty to robisz, że ta twoja hortensja jest taka piekna. Wyjątkowy okaz.
Pięknie też trawiasto się u Ciebie zrobiło. Ja dopiero teraz dokupiłam sporo traw i nawet jeszcze nie rosną (toć już rok minął!) a tymczasem twój ogód faluje
Czy wsadzałaś niedawno Frosted Curls? Nie wiem czy ja coś robię nie tak, czy to urok tej trawy, ale strasznie jej końcówki obsychają.

I bezczelnie chcę Cię na coś namówić. Zawsze ten zakątek mi się wydawał (piękny owszem), ale również ciemny. Jakby tam czegoś brakowało. Potem zobaczyłam zdjęcie złotego buka. Cuuudooooo
Czy jest szansa na drugiego lub inne podobne drzewko?
Puste pole z wysepką kwiatową 22:11, 27 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
monteverde napisał(a)
superaśne ropuchy


Cześć Ania
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 22:10, 27 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Kubusiowo 21:51, 27 sie 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Pełne szaleństwo przy kopaniu





Widać, że się świetnie bawiłyście. Przyjemne z pożytecznym Gosiu Kubusiowo wygląda niesamowicie.
Rododendronowy ogród II. 21:45, 27 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
monteverde napisał(a)
Bogdziu ten rh przesadzaliście bo listki mu zżółkły czy po przesadzeniu mu pożółkły?


Przed przesadzeniem mu zżółkły ale to nie ma nic do rzeczy bo to normalne o tej porze roku i nie przez to był przesadzany. Rósł wciśnięty w inne krzaki bo to wrażliwy na mróz rh ale ze go lubie to wyciągnęłam trochę z tych krzaków a liscie opadają teraz to normalne.
Rododendronowy ogród II. 21:37, 27 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdziu ten rh przesadzaliście bo listki mu zżółkły czy po przesadzeniu mu pożółkły?
Rododendronowy ogród II. 21:29, 27 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry


Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 21:28, 27 sie 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Witam się ze wszystkimi zaglądającymi

Następna odsłona ogródka za kilka lat


a obecnie wygląda to tak
Rododendronowy ogród II. 21:28, 27 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Bogdziu, czy to prawda, że aż takie egzemplarze przesadzacie!!!??? Jestem zaskoczona, może też się odważę.


Rh dobrze sie przesadzają ale ich bryły korzeniowe bywaja wielkie i bardzo ciężkie. Tu masz przykłady jakiej wielkości rh były przesadzane w ubiegłym tygodniu.







Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:25, 27 sie 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Danusiu, ale cudnie te trawki wyglądają. Cieszę się, że w sobotę będę mogła po raz kolejny obejrzeć Twój ogród.
Początki w Kruklandii 21:22, 27 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Joaska napisał(a)





Ładnie to wygląda, a żurawkom daj czas podrosna to będą bajeczne



...tak sobie siedzę i paczę, i sobie myślę, że zółtego tu brakuje... ciemno jakoś...
Dwa światy 21:20, 27 sie 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Dzięki za odwiedzinki ,....byłam u Ciebie Marto i masz niezgorszy porządeczek,pozdrawiam

.....u mnie trochę tłoczno się zrobiło na rabatach











ogrodoweimpresjejolki 21:13, 27 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Miłego dnia ,Jolu! U mnie wietrznie i pochmurno......


Pogoda to nawet zgodnie z zapowiedzią, ale jak to w życiu - musiałam zmienić plany i prace działkowe przesunięte - może na jutro ???

Irenko, faktycznie fajny miałyśmy wczoraj wieczór: I to nawet niekoniecznie z powodu łasuchowania, ale bardzo miłego towarzystwa. Mam nadzieję, że następnym razem do nas dołączysz



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies