Kwiatki i rabatki u Elizy
16:49, 24 sie 2012
Dzisiaj trochę wrzosów.
Wczoraj byłam na przejażdżce rowerowej, wrzosy pięknie kwitły, szkoda, że nie miałam aparatu, ale dzisiaj zrobiłam fotki swoim... tak na pociechę.
Wczoraj byłam na przejażdżce rowerowej, wrzosy pięknie kwitły, szkoda, że nie miałam aparatu, ale dzisiaj zrobiłam fotki swoim... tak na pociechę.


