Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 14:58, 19 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Diana napisał(a)
Wczoraj było wyrywanie chwaściorów .................oj nazbierało się tego..........
czyszczę narożnik z kaskadą i będę prosić o pomoc w dobraniu roślin
Dzisiaj dokończę, porobię fotki i czekać będę na podpowiedzi.........mam mętlik w głowie i sama nie wiem co tam pasuje, co nie będzie za wielkie , za małe itp.
Chciałabym zakończyć ten zakątek i cieszyć się jego urokami

A teraz wczorajsze zdjęcia moich ptaszynek Przysiadły na kaskadzie W skrzydełkach mają zatopione szkiełka i pięknie odbijają słońce ..........



Piękne Ptaszki świetne! W takim miejscu pasuje pewnie prawie wszystko ... tego nie można zepsuć
Pozdrawiam M
Mój ogródek pod Gdańskiem 14:46, 19 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu


obok białe floksy - prezent od sympatycznej sąsiadki, cynie i dalie wśród bodziszków:
Mój mały raj na ziemi :) 14:06, 19 sie 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
najlepsze życzenia

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 13:58, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Diana napisał(a)
Wczoraj było wyrywanie chwaściorów .................oj nazbierało się tego..........
czyszczę narożnik z kaskadą i będę prosić o pomoc w dobraniu roślin
Dzisiaj dokończę, porobię fotki i czekać będę na podpowiedzi.........mam mętlik w głowie i sama nie wiem co tam pasuje, co nie będzie za wielkie , za małe itp.
Chciałabym zakończyć ten zakątek i cieszyć się jego urokami

A teraz wczorajsze zdjęcia moich ptaszynek Przysiadły na kaskadzie W skrzydełkach mają zatopione szkiełka i pięknie odbijają słońce ..........




Piękne ptaszki a kaskada cudna. I caly czas jestem zdumiona, że własnymi "rencami" wykonana!
Diana na pytanie co tam posadzić na pewno Anie odpowiedza: Asc i Monteverde

Czy rośliny będą w wodzie czy bardziej jak na suchym skalniaku? szukasz malutkich czy dużych nasadzeń?
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:50, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:50, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:49, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:48, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:47, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Podlewam Biohumusem do balkonowych kwitnących



Drugi raz kwitną hortensje z kwietnia



Mają na krzewie stare kwiaty ... i nowe

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:46, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Wilczarzowy zakątek 13:42, 19 sie 2012

Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 8
Do góry
Sesyjka poczyniona
Oto podwaliny mojego ogrodu:
Widok z podjazdu w stronę stawu:


Tutaj widok od stawu na dom (widać front i wyjście z jadalni) Zdjęcie "ozdabiają" uschnięte gałęzie kasztana...I coś mi wbiegło w kadr pędząc do wody


Tu już staw, "chory kasztan", w tle-wyjście z jadalni


Widok z "warzywnika"-widać taras przy salonie, po prawo zalążki altany(oczywiście to bez dachu):


Tutaj widok z "warzywnika" na boczne wejście do domu (tam, gdzie stoi blaszak, będzie psia zagródka)w tle widać stary garaż sąsiada (z cegły)


A tu "chory kasztan" w całej swej wątpliwej okazałości...obok stos kamieniorów zebranych na działce podczas budowy...zapewne je wykorzystam...na pierwszy plan znowu coś wlazło


Widok z narożnika działki przy stawie (na mapce to prawa granica działki)


Tak to mniej więcej wygląda...stwierdzam, że powinno zaczynać od małego ogrodu (powiedzmy 2 na 2 metry), bo jak człowiek wyprowadza się z blokowiska na taki teren, to naprawdę mu ręce opadają i nie wie co robić, jak zacząć...nie wie nic...dla mnie to jakby zsiąść z roweru i usiąść za sterami boeinga...serio! Kto pomoże zbłąkanej owieczce?

Teraz zagadka-skąd psy wiedzą, kiedy się im robi zdjęcia? Jak próbuję go uchwycić, to się tyłkiem odwraca, jak go dzisiaj przeganiałam, to ani drgnął, jakby umiał, to jeszcze by powiedział "cheese"
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:40, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 13:39, 19 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
Wczoraj było wyrywanie chwaściorów .................oj nazbierało się tego..........
czyszczę narożnik z kaskadą i będę prosić o pomoc w dobraniu roślin
Dzisiaj dokończę, porobię fotki i czekać będę na podpowiedzi.........mam mętlik w głowie i sama nie wiem co tam pasuje, co nie będzie za wielkie , za małe itp.
Chciałabym zakończyć ten zakątek i cieszyć się jego urokami

A teraz wczorajsze zdjęcia moich ptaszynek Przysiadły na kaskadzie W skrzydełkach mają zatopione szkiełka i pięknie odbijają słońce ..........


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:37, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Miskant Cabaret - nowy nabytek



I żurawki




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:35, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Mój mały raj na ziemi :) 13:35, 19 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
O 18-nastka???

Szczere,serdeczne,wesołe życzenia urodzinowe dla Anulki z pozdrowieniami Lena

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:35, 19 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Skąpany w słońcu








SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 13:31, 19 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Diana napisał(a)
Troszkę ogrodu widzianego przez dzieci
W ruch poszły bańki mydlane.......zabawa była na całego, dzieci puszczały je na roślinki i oto efekt
I jeszcze stopki, córeczce strasznie spodobało się to zdjęcie


Diano cudowne chwile z dziećmi i cudowne foteczki oj będzie co wspominać
Ogród zmyślony 13:31, 19 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Do góry
wykasia napisał(a)






Piękny ogród. Coraz lepiej widać zarys całości i rośliny pięknie się rozrastają! Mam pytanie o te pomarańczowe żurawki w tle, czy to może Marmelade?

Wykasiu ciężko mi powiedzieć, mam ze trzy rodzaje pomarańczowych żurawek. Wszystkie w słońcu. Mogę je obfocić, to łatwiej będzie zidentyfikować, ale żadna z nich nie jest marmelade jak sądzę
Mój kawałek raju II 13:24, 19 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
monteverde napisał(a)
Moje skromne zakupy u p. Szmitów , a rozchodnik od Moniki,dzwonki od Ani An_tre, kielichowiec wonny od Roberta
dwie hortensje
Miłej niedzieli życzę wszystkim


zakupy superowe
Ja również życzę miłej niedzieli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies