Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:32, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Robinia pseudoacacia "Umbraculifera"



Acer platanoides 'Drummondii'



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:30, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry


Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:30, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:29, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry





Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:28, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ciemiężycę (Veratrum) upodobała sobie GoniaK











Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:27, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
I moimi oczami....






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:26, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry







Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:25, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
i jeżówkami





Bożenka - Epodlas




Ogrodowe zawirowania 20:24, 18 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:23, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Krwiściąg - Sanguisorba canadensis



Anafalis perłowy - Anaphalis margaritacea



Zobaczcie jakie zestawienie z dzielżanem

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:22, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry








Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:20, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Pęchcin moim okiem











Ogrodowe zawirowania 20:19, 18 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry
Haniu, dziękuję Ci za tyle ciepłych słów. Tak trzeba, a ja niespokojny duch jestem, nie umiem siedzieć bezczynnie, ponadto przeszkadza mi brzydota wokół.

A teraz ciąg dalszy tegorocznego lata w moim ogrodzie. Nowa jeżówka, jesienny nabytek.


Margaretki żółte.




Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:18, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Rozchodnik okazały

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:13, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Joanka



Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 20:12, 18 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
JulkAd napisał(a)



Tę niestety uwielbiają ślimaki i często mi ją podgryzają:





Ja swoje podsypuję popiołem z kominka -specjalnie trochę zostawiam (tylko dookoła łodyg) - ślimaki tego nie lubią, a jak liście wypuszczą to i tak popiołu nie widać, gorzej jak liście do samej ziemi sięgają, a tam popiołu ni ma


Judka tylko, jak znaleźć popiół z kominka latem? Ja obecnie nie palę w kominku.
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:12, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogrodnik mimo woli 20:11, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I kwiatek - prezent od Aldonki Kwitnie

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 20:11, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Małgocha





Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 20:10, 18 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

No i najmniejsze:



[


O tej najmniejszej pisalam, czy to jest stiletto? Posadzilam 5 szt na brzegu rabaty i nie wiem jak duża się rozrośnie, czytałam, że do 20 cm???

Olbrzyma hostę sun &substance (chyba) od Irenki dostałam, dla tej przewidziałam duuuuuuużo miejsca


Tak, to jest hosta 'Stilleto' Bardzo łatwo się ją rozmnaża przez podział. Rośnie szybko, tworząc ładną, niską kępę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies