Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik mimo woli 19:38, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Rano jałwoeic.... po południu hortensja... prezent spotkaniowy od Finki Wanilia F. ... ładna hortensja wymagała ładnego miejsca....... Po długim namyśle postanowiłam posadzić naprzeci okna w salonie.. i na mojej ulubionej rabacie wrzosikowej...... Co prawda jeszcze nie skońcozna , bo muszę kupic wrzoście (po namyśle bedą wrzosce... wrzosy równocześnie kwitną i robiłyby konkurencję...) i posypać korą. Pomijam milczeniem fakt, że młotek gumowy mi sięrozleciał i nie miałam czym skończyć obwódki....
Takie miejsce dostałą, a M nawet nie porotestował, że znów zabieram kawałek trawnika...
Fotki kiepskie, bo było już ciemnawo do robienia zdjeć....
Z jednego końca

Na wprost

I z drugiego końca

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:38, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Krwawnica





Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:36, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Haika



Wiesia



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:34, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hakonechloa macra "Aureola" i Ipomea



Laurka i Jarek



GabiK i Haika



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:32, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Phlox paniculata "Pallas Athene"



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:28, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Berberys Admiration



Maria ?





Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:25, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Śliczne, niskie cynie o wielkich kwiatach





Owoce kaliny

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:24, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:18, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dziewczyny, ale mam budleję
Mucha nie siada.


Mam jeszcze jakieś zaskórniaki, dobrze będzie

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:15, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Co ? ile zostało? sześć złotych tylko ?





No tak, na co liczyłem?



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:13, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Chcę kupić rośliny



Dobra...to ile chcesz???



A, ile tam masz daj wszystko



Dobra to lecę po krzaki

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:09, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Kubuś

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:06, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Co robi Gosia?







Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:05, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dla Gosiaka to ja przewidziałam osobne posty







Nasz przydomowy ogródek 19:03, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ewa napisał(a)




I nowa rabatka-wysepka . Proszę zwrócić uwagę na mistrzowskie wykonanie hi hi hi. Roślinki wsadzone :
Tuje, modrzew na pniu i katalpa.





Zbyszku u mojej znajomej jest katalpa podsadzona bluszczem wijącym sie po pniu, ładnie to wygląda, może teraz jeszcze za wcześnie, bo słaby pień, ale ładnie wyglądałaby myślę wokół pasychandra, a może kępy np rozplenicy?

A swoja drogą dużo jeszcze jest osób wokół nas nie znających się czyli niewtajemniczonych trzeba puszczać to mimo ucha

Katalpa urośnie wielka...... i wszystko bedzie w jej cieniu...... za blisko tujek....... poparz jak urosła moja
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:02, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Łączeń baldaszkowaty



Krwawnica

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 19:00, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Różne pogaduszki nad piękną wodą







Grupa "okupująca ławkę"



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 18:59, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pierwsze zdjęcia grupowe Robił Jarek Brakuje kilku osób, które odjechały później









Zielony Punkt - ogród Finki 18:36, 18 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Irenka:

oh ! Masz jednak Limki !!!



I gdzie ja je zapakuję ???



jedna by się chyba zmieściła...



biorę jedną ! dam radę upchać jeszcze !



albo nie, dwie też dopcham !!!




Mój komentarz: zobaczcie jakie szczęście ma Irenka wymalowane na buzi !!!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 18:31, 18 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Irenka:

oh ! Masz jednak Limki !!!



I gdzie ja je zapakuję ???



jedna by się chyba zmieściła...



biorę jedną ! dam radę upchać jeszcze !



albo nie, dwie też dopcham !!!




Mój komentarz: zobaczcie jakie szczęście ma Irenka wymalowane na buzi !!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies