Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012
19:43, 18 sie 2012
Danusia - dzięki Niej nasze życie nabrało kolorów, powstały znajomości i przyjaźnie na lata.......
Dziękujemy


Dziękujemy
I nowa rabatka-wysepka . Proszę zwrócić uwagę na mistrzowskie wykonanie hi hi hi. Roślinki wsadzone :
Tuje, modrzew na pniu i katalpa.
![]()
Zbyszku u mojej znajomej jest katalpa podsadzona bluszczem wijącym sie po pniu, ładnie to wygląda, może teraz jeszcze za wcześnie, bo słaby pień, ale ładnie wyglądałaby myślę wokół pasychandra, a może kępy np rozplenicy?
A swoja drogą dużo jeszcze jest osób wokół nas nie znających się czyli niewtajemniczonych trzeba puszczać to mimo ucha![]()
![]()
![]()