Marta może się nie wkurzysz , ale ja tez z pomocą . u mojej mamy wyrosło w ogórkach takie dziwo i nikt nie wie co to jest . fotki usuń żeby nie śmiecić ci w wątku
ja z początku myślałam że słonecznik , ale to nie kwitnie inaczej jak widać . nasiona też przypominają serduszka a nie słonecznik....