Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 06:39, 16 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
monteverde napisał(a)
Dzisiaj przyszły kolejne róże i Austina i Tantaua i Harknessa i Kordesa
1) L'aimant (Harzola) - 2 szt. inaczej nazywana Merlin lub Oxfort
2) Candlelight - 1 szt. (Kordes)
3) Camelot (Hareden) - 1 szt.
4) Avalon (Hardeluxe) - 1 szt.
5) Pastella - 1 szt. (Tantau)
6) Sharifa Asma (Ausreef) 1 szt.
rozwniety Merlin a jeszcze 2 przyjdą później z odkrytym korzeniem


Piękne zakupy. Teraz tylko czekać na wyrośnięcie krzaczków i burzę kwiatów 'Candlelight' też chyba muszę sobie sprawić, bo piękna jest
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 06:35, 16 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Enya73 napisał(a)
Witam wieczorkiem po pracowitym dniu w ogrodzie. Musiałam trochę ogarnąć go po długiej nieobecności. Z przyjemnością spędziłam w nim dziś kilka godzin. Tęskniłam już za tym.
Wklejam parę aktualnych zdjęć.

I zakątek romantyczny z hortensjami 'Anabel' oraz trawami i lawendą.


A zdradź proszę co jest na pierwszym planie tego zdjęcia? Czy to trawa?

Zachwyciła mnei sosna, takiej variegeaty jeszcze nie widziałam

A ogród niby poczochrany ale przedziałek wyraźnie widać, grzywka równo przycięta i baczki też
Ślicznie u Ciebie i tak dojrzale
Packwood House Anglia 00:53, 16 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
te niebieskie to niezapominajki a te srebrne liście to chyba karczoch?
Sebek a co podtrzymywały te suche badylki?
Zielony Punkt - ogród Finki 00:25, 16 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Marta może się nie wkurzysz , ale ja tez z pomocą . u mojej mamy wyrosło w ogórkach takie dziwo i nikt nie wie co to jest . fotki usuń żeby nie śmiecić ci w wątku
ja z początku myślałam że słonecznik , ale to nie kwitnie inaczej jak widać . nasiona też przypominają serduszka a nie słonecznik....






Mój mały raj na ziemi :) 00:23, 16 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Gardenarium napisał(a)






a co to za horti na 3 zdjęciu? A Anuli Limeligt też olbrzym, widać ATMOSFERKA WSPANIAŁA
Blaski i cienie nowego życia 00:21, 16 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
I na koniec coś małego dla synka: książę i księżniczka w jesiennych strojach


Blaski i cienie nowego życia 00:20, 16 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A z dwóch dzisiejszych spacerów naznosiłam różności i zrobiłam dekoracje letnio-jesienne
Dekoracja 1

Dekoracja 2

Dekoracja 3
Blaski i cienie nowego życia 00:15, 16 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Zobaczcie moje dzisiejsze połowy-ale będzie rozmnażanie!!!

Mój mały raj na ziemi :) 00:13, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ania dotyka, ale wąchanie też było



Pozdrowienia

Mój mały raj na ziemi :) 00:12, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dyskusje w przeróżnych miejscach





Mój mały raj na ziemi :) 00:11, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Mój mały raj na ziemi :) 00:10, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Mój mały raj na ziemi :) 00:09, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Mój mały raj na ziemi :) 00:08, 16 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rozpoczęło się od całusów i prezentu od Anuli - to śliwa wiśniowa Nigra



A ja sobie porobiłam fotki







Packwood House Anglia 00:08, 16 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




A tu za żywopłotem cisowym ogród skalny - ale ten pokażę innym razem

Rododendronowy ogród II. 00:06, 16 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Bogdziu, ja też gratuluję po raz drugi setki...

Packwood House Anglia 00:06, 16 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Packwood House Anglia 00:05, 16 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Packwood House Anglia 00:04, 16 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:04, 16 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monteverde napisał(a)
A ja już chciałam pisać, kto prowadził, a co tam przywieźli w słoiku okonki w occie? ja tez dzisiaj dostałam węgorza a Gosia zamiast pić to się nad ta nalewką modli czy co? a z niej taka "moczymorda"tylko moczy usta nie pije
Gosia w tym kieliszeczku szuka wspomnień.......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies