Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Holandii 20:45, 15 sie 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)
Konewka na prawdę ładnie porasta na biało!


bukszpan i lawenda Silver Anouk


Oj, trudno mi nadgonić, ale korzystam że właśnie są nowe zdjęcia. Konewka prześliczna, bez zmian.
Niesamowity kolor liści ma ta lawenda, pomyślałabym że to jest jakaś bylica. Ciekawe czy u nas by zimowała ta odmiana.
Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty 20:45, 15 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry






troszkę dumna jestem z siebie
Pokażę nasz ogród 20:44, 15 sie 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Trawy mojego M.



Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty 20:44, 15 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry





Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty 20:43, 15 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
chciałam się pochwalić dzisiejszą działalnością - miałam tylko popielić, ale do śniadania czytałam ten wątek i mnie natchnęło, żeby kanciki poprawić ( były robione w kwietniu i "troszkę" zarosły)







Ogród w Holandii 20:41, 15 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Pojawiła się znowu! Moja ukochana czerwona róża - That's Jazz

Ta żurawka rośnie wyjątkowo powoli, ale za to nie można jej odmówić urody Niestety zgubiłam tabliczkę i nie pamiętam jak się nazywa


Konewka na prawdę ładnie porasta na biało!


bukszpan i lawenda Silver Anouk
Ogród... reni 20:34, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry




ogrodoweimpresjejolki 20:26, 15 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Dla wszystkich odwiedzających mój wątek przesyłam kawałek sosnowego lasku (100 m), który dzieli mój hotelik od plaży - lubię ten zapach igliwia

Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu 20:14, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Madzioskoczek napisał(a)
Witam ponownie
Musiałam Wam to pokazać.
Byłam dziś w CO i kupiłam 3 żurawki, według mnie są piękne. Od razu je podzieliłam i uzyskałam 15 sadzonek
Mam teraz pytanie, czy do następnej wiosny mogę je przetrzymywać w doniczkach i w jakich warunkach powinny być??
A teraz fotki


Już po podziale


Piekne te żurawki!!! Pozdrawiam m
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 20:13, 15 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Witam wieczorkiem po pracowitym dniu w ogrodzie. Musiałam trochę ogarnąć go po długiej nieobecności. Z przyjemnością spędziłam w nim dziś kilka godzin. Tęskniłam już za tym.
Wklejam parę aktualnych zdjęć.

Fragment ziołowego ogródka, który jeszcze nie jest skończony, z szałwią w roli głównej


Z drugiej strony jałowiec 'Golden Carpet' w końcu zaczyna przewieszać się przez obrzeże skarpy


Moja ulubiona pstra odmiana sosny 'Dragon Eye' posadzona w ubiegłym roku w końcu pokazała całą swoją urodę.


Pierwsza jesienna rabata


A tu pojawiły się dwie nowości: hortensja "Pinky Winky' , którą dostałam od przyjaciółki w prezencie oraz jeżówka, którą wczoraj kupiłam. Trochę słabo widać z tej perspektywy. Jutro, jeśli będzie słonecznie zrobię zbliżenie.



I zakątek romantyczny z hortensjami 'Anabel' oraz trawami i lawendą.
Dla odmiany czas na zmiany... 20:11, 15 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
w związku z tym, iż rano pogoda pogoda nie zachęcała do wyjścia na podwórze postanowiłam zrobić może niekoniecznie coś ogrodowego, ale bardzo smacznego

miałam pomocników, więc poszło szybko i przyjemnie
ciasteczka owsiane




najfajniesza zabawa to formowanie małych placuszków



i po upieczeniu



smacznego

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 20:08, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Przetacznik napisał(a)

I zerwane do wazonu.... jest ich tyle, że nie żal....










Piękne!, bardzo je lubię i muszę się postarać, żeby też mieć je w ogródku


Naprawdę warto, są łatwe w uprawie, niewymagające, pięknie i długo kwitną
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 20:08, 15 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Ogród w Holandii 20:07, 15 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry
Kuklik napisał(a)
A to moja rabata z czosnkami, jak widzicie duuuuużo skromniej



Ale czosnki wcale nie takie skromne
Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu 20:03, 15 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Madzioskoczek napisał(a)
Moje CHYBA ostatnie w tym roku zakupy:

- heuchera Creme Brulee




- (jak sądzę) miskant apache





Czy to można nazwać rabatką??






Magda! jakie super zakupy

creme brulee też mam, jest sliczna

a ta zielona już wiesz jak się nazywa?

powiem Ci że cuda masz na tym balkonie

aha i miło Cię widzieć wreszcie
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 20:00, 15 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
noemi napisał(a)
Ewo ale piękna dekoracja na stole .... i limka w donicy....leżaczek mam nadzieje, nie jest dekoracją i na nim odpoczywasz ... kanciki bardzo ładne ....




Magdusiu dzięki, a leżaczek jest używany jak najbardziej


Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 19:55, 15 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
Joanka napisał(a)
I zerwane do wazonu.... jest ich tyle, że nie żal....










Piękne!, bardzo je lubię i muszę się postarać, żeby też mieć je w ogródku
Bajkowy ogród Weroniki 19:54, 15 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Urlop od ogrodu, a szkoda, bo kwitną róże i hortensje. Pozdrawiamy Odwiedzających znad morza.
Z dostępem do internetu tutaj rożnie.


Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 19:50, 15 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Joanka napisał(a)
I zerwane do wazonu.... jest ich tyle, że nie żal....









witam, bo jestem pierwszy raz

Piękne astry, w wazonie będą ślicznie wyglądać, ja nie mogę zrywać kwiatów do wazonu, bo zaraz mam awanturę, heheh
ostatnio ściełam kilka lili, mąż nie mógł przeżyć, że zniszczyłam kwiatki
Kubusiowo 19:47, 15 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Joanka napisał(a)






Boskie zdjęcie


Ach jak ja Wam zazdroszczę tego spotkania......


szkoda , że buziaka nie pokazałaś sadzonkowanie super .... sama zaczęłam próby od dwóch różnych żurawek .... ale bez ukorzeniacza ..... Posadziłam jak Ty do takich malusich doniczek i od dwóch tygodni sobie rosną , żadna nie więdnie to chyba dobry znak .... Ja się uda to na wiosnę działam z moimi bo co niektórym przyda się taka kosmetyka .... Podeślę zbiory jeśli cała operacja się uda pomyślnie .... Z trzmieliną i bukszpanami jeszcze nie próbowałam ale runiankę już kilkakrotnie dzieliłam i sadziłam u mamy , siostry i sąsiadki pozdrawiam i ściskam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies