Mój mały raj na ziemi :)
11:34, 15 sie 2012
Piękne te Twoje wrzosowiska, a metamorfozy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dostałaś ode mnie doniczkę z siewkami werbeny, powinna jeszcze w tym roku zakwitnąć. Jak nie zetniesz na zimę rozsieje się na całą grządkę. Dałam Ci również chelone, mam tylko takie byle jakie zdjęcie. Pozdrawiam
![]()
Były wszędobylskie mewy/ rybitwy (nie rozróżniam)
![]()
Kormorany też były, ale tylko w locie i wysoko, więc zdj. takie sobie, ale były to dokumentuję
![]()
Były pracowite mrówki
![]()
i piękne ważki
Chyba mniej ich ostatnio, bo przypomniałam sobie, że jeszcze kilka lat temu latały i po moim podwórku, a teraz zapomniałam o ich istnieniu
![]()
Aldonko, piękne kwiaty ketmi
bardzo miło i sympatycznie rozmawiało mi się z Tobą u Ani
znalazłam Twoje zdjęcie przy okazji wreczania tortu przez Krysię ...
pozdrawiam serdecznie
![]()
No tak! Ale największy grzech, że tak malutko wszystkiego. Bo nawet te różnorodne kolory już inaczej wyglądają, gdy wszystkiego jest dużo.
A tu inkryminowana rabata biało-pomarańczowa:
![]()
Sporo masz tych hibiskusów ,wszystkie piękne.
Aldonko...... wcześniej Ty nie mogłaś wgrywać, a teraz nie mogę ja....... jest sprawiedliwie.....
Madzia, a jak byś na tą rabatę dała na ścianę 3 szt. RH,
przed nimi jakieś niskie trawy ,
z boku od tarasu niski żywpołocik z cisa,
i otoczyć to wszystko żurawką jakąś jasną, np. Midas touch, albo Southern comfort
Coś takiego:
![]()
Sorki za szkic, ale teraz moge tylko taki zrobic