Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w lesie 22:31, 12 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Do góry
Witam wszystkich
Co prawda ja tu tylko od czasu do czasu zaglądam, ale tym razem zdecydowałem się na mały wpis
Jak widać, wszyscy są zaangażowani w sprawy ogodowe, nawet nasza terrierka AC.
Ta butelka na zdięciu to nie akt desperacji ogrodowej, ale całkiem niezła nalewka z mirtu



Gdyby AC umiała mówić pewnie powiedziałaby"a może założymy jakieś forum dla mnie? może PSOWISKO?"



O kilku dni dyskutujemy z Agą co zrobić w miejscu oznaczonym "?"
Według mnie możnaby zrobić klomb albo kwiatowy, albo na inne nasadzenia, tym bardziej, że w części
w kolorze zielonym ma powstać w końcu nasz ogród. Agnieszka jest "na nie"
No to pomyślałem sobie, że urządzimy głosowanie?
Wpisywać się z pomysłami i głosować!
Pozdrawiam
Andrzej
ogrodoweimpresjejolki 22:30, 12 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
A u mnie na Wałach Chrobrego już drugi dzień pokazu sztucznych ogni Z balkonu widok niezły, ale zdjęcie takie sobie

Musi to pięknie wyglądać rozrywkę ma Jolu na wyciągnięcie oczu ślicznie
Po prostu ogród... 22:30, 12 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Małgosia masz rację że najważniejsz jest to, że są pięknie, nieważne jak się zwą, ale ta ciekawość...






Dolina Tęczy 22:29, 12 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
monitka - no właśnie postanowiłam sobie zmienić, bo przecież hortensje kocham najmocniej a dzisiaj akurat takie foto mi sie trafiło - Moja Ogrodowa Królewna położyła tam to serduszko

Ciąg dalszy zdjęć ...
Liatry, floksy, dalie i tawułki...

ogrodoweimpresjejolki 22:29, 12 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A u mnie na Wałach Chrobrego już drugi dzień pokazu sztucznych ogni Z balkonu widok niezły, ale zdjęcie takie sobie

Dolina Tęczy 22:27, 12 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry


Na rabacie przed domem kwitną mieczyki:



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:25, 12 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
to pokaże jeszcze swoje angielki
graham thomas



pilgrim pachnie obłędnie, chyba dokupie jeszcze jedną, bo dokończylam rabate i wejdzie mi jeszcze jedna sztuka

golden celebration
Praha - zahrady / Ogrody Pragi 22:24, 12 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
olbrzymia magnolia ...

i następna...

tu jej dokładna nazwa...

i pewnie równie wiekowy platan...
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 22:23, 12 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Celinko,moje hortensje wyjątkowo w tym roku za szybko czują jesień.Myslę gdzie przesadzić brusseles lace,bo ta zaczyna mi zupełnie czarnieć.







Dolina Tęczy 22:22, 12 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Ogród w Holandii 22:21, 12 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)
A teraz ta kosmatkowa rabata. Tak wyglądała wiosną, dokładnie 9 maja:


A tak wygląda teraz. Ale super, że te roślinki tak szybko się rozrastają I wcale już nie chcę zamieniać kosmatki na hakone. Tak też jest ładnie, a nawet bardziej oryginalnie




Agatko, alez ta trawa świetnie wygląda

i jak fajnie się rozrosła w tak niedługim czasie

musowo zapisać do listy zakupów
Rajski ogród Ani 22:21, 12 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kaisog1 napisał(a)

Trochę już zagospodarowany zakątek hortensjowo-hostowy, pojawiły się też żurawki, ale to nie jest jeszcze koniec zagospodarowania







Ania no super wyszło!
Gosiu tylko zabrakło miejsca na stolik i ławeczkę ale pomyślimy... mam krzesło podobne do Sebkowego, może się nada chociaż jako dekoracja, ale leżaczek to się wpasuje tylko jeszcze trawniczek i żywić trochę żurawkami, jak myślisz?
Dolina Tęczy 22:19, 12 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Na rabacie z murkiem niezbyt okazale, ale kwitnąco

Praha - zahrady / Ogrody Pragi 22:18, 12 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
zapraszam do Ogrodów Królewskich na Hradzie ...
to jedno z wielu wejść ...



oto pawilon do gry w piłkę... widać okazałe rh...
Rajski ogród Ani 22:16, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
an_tre napisał(a)
Trochę już zagospodarowany zakątek hortensjowo-hostowy, pojawiły się też żurawki, ale to nie jest jeszcze koniec zagospodarowania







Ania no super wyszło!
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 22:14, 12 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
skoro ja jakimś cudem wgrywam to jeszcze różyczka




Dolina Tęczy 22:10, 12 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Do góry
Hortensje to moja miłość
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:09, 12 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
pokaże Wam jeszcze dzisiejszą robotę



i po zasypaniu korą

robimy na raty i rurki rozłożyliśmy jeszcze dzisiaj na innej rabacie, jutro pokażę
Aster chiński 22:08, 12 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry





Aster chiński 22:08, 12 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies