Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 07:59, 09 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
dajana napisał(a)


Bogdziu - ja nie jestem dobra w pisaniu - więc krótko : bardzo się cieszę, że mogłam Cię (i Męża) poznać osobiście - jesteście wspaniałym duetem - dziękuję za miło spędzony czas u Ani


Danusiu a ja właśnie byłam u Ciebie i pisałam to samo ale zadzwonił telefon i zrezygnowałam z pisania bo musiałam pogadac. Mnie tez wiele radości sprawiła rozmowa z Tobą ( i wspólne moczenie nóg
;).Miło się rozmawiało i mam nadzieję że jeszcze będzie podobna okazja by się spotkac..





Fajnie sobie machacie nóżkami,, tak beztrosko w miłym towarzystwie Moje trzymam własnie w misce po dzisiejszym kopaniu.Pozdrawiam Bozenko przed snem .


Dajanko no to trochę nam dotrzymujesz towarzystwa mocząc nogi w tej misce, szkoda że nie w jeziorku u Ani.,ale wszystko jeszcze przed nami. Pozdrówka.
Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy 07:58, 09 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
A no już wklejam. Fotka zrobiona dzisiaj i nie robi już takiego wrażenia jak wczoraj. Od wilgoci i deszczu górka zmniejszyła się o połowę :/
Ale to nie zmienia faktu, że pewnie jeszcze z 5 takich górek będę miała. Dostałam powera i zamierzam go wykorzystać
Na razie w odchwaszczonych miejscach bedzie zasiana trawa, bo już nie mam zamiaru bawić się z chwastami. Muszę tylko M zmusiać do sprzątnięcia betoniarek, ale to dopiero po skończeniu ogrodzenia.
Ta górka sięgała aż do połowy wideł!!!


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 07:57, 09 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moje hortensje przeszły same siebie





A to bezczelne ...żeby tak kwitnąć?

Pozdrawiam
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 07:37, 09 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witajcie, dzisiaj ciąg dalszy sielanki u Ani. Zdjęć jest jeszcze dużo, chyba zacznę ładować po więcej.

To zdjęcie robiłem z taras wyżej Marta mnie złapała jak robiłem tą fotę.



Wszystkie fotki co dziś wstawiłem zrobiłem z tarasu.







Mój jesienny ogród 07:15, 09 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witam wszystkich w ten chłodny sierpniowy poranek. Co raz więcej oznak nadchodzącej jesieni miskant cukrowy zaczyna się kłosić a liście kaliny coraz czerwieńsze. Chociaż kwiatów jeszcze dużo to czuć w powietrzu koniec lata.






Boćkowe perypetie ogrodkowe 06:54, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry


Poodpowiadam wieczorem

Wszystkim zycze udanego dnia

Boćkowe perypetie ogrodkowe 06:51, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Na specjalne zyczenie Izy Konstancji
Nie patrzcie prosze na niedorobki trawnikowe, chwasty i weza. Obiecuje poprawe


Lecę w kulki... 06:25, 09 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Do góry
Aniu wspaniałe zdjęcia a zielone drzwi rewelacja

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to za super trawka na zdjęciu Ani?


Ogród nad Rozlewiskiem 02:48, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Niedługo będzie wschód słońca, ale na pewno nie będzie tak piękny, jak ten:





Mój kawałek raju II 02:24, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
monteverde napisał(a)


Ależ oryginalna ta malwa Pierwszy raz taką widzę

A róże masz przepiękne. Oczywista oczywistość
Ogród nad Rozlewiskiem 01:58, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Dosyć (na razie) o boćkach
Muszę dać kilka kwiatków, bo Danusia da mi żółtą kartkę
Toż to forum o ogrodach jest

Moje wiejskie kfiatki nie próbują nawet urodą dorównać rasowym pięknościom w Waszych ogrodach

Ale niektóre z nich, choć urodzeniem niskie, wzrostem i dorodnością mogą zawstydzić niejedną piękność





(butelka 1,5 l.)





Mój kawałek raju II 01:47, 09 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dobranoc
Mój kawałek raju II 01:42, 09 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Limelight ogrodowe Anabelle La Vesterival
Ogród nad Rozlewiskiem 01:40, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Nie pamiętam dokładnie, kiedy młode wyfrunęły z gniazda.
Wydaje mi się, że to było w połowie lipca.
Na łąkach zrobił się straszny tłok, bo młode dołączyły do starych.
Same już szukały pożywienia.





Ogród nad Rozlewiskiem 01:37, 09 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
I ja zawitałam nad Rozlewisko i wpadłam jak śliwka przeczytałam z uwagą i wzruszeniem narazie tylko pierwszych 5 stron, bo padam ale napewno jeszcze tu wrócę bo jest pięknie i blisko
Serdecznie pozdrawiam i pozostawiam dla Ciebie za ten wątek kwiatuchy dobranoc

Ogród nad Rozlewiskiem 01:26, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Nauka latania zaczyna się w gnieździe.

Rozciągamy skrzydełka, rozciągamy...


Machamy, nieudolnie machamy...


Piruecik i od początku: rozciągamy skrzydełka...


Obserwowałam te akrobacje z podziwem i ogromną obawą, że się zachwieje, spadnie...
A przecież to tak wysoko jest...

Ogród nad Rozlewiskiem 01:19, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Bocianków było dużo, rosły szybko. W gnieździe robiło się ciasno, coraz ciaśniej. Rodzice usuwali się z gniazda, żeby młode miały więcej miejsca.
A skąd najlepiej obserwować co się w gnieździe dzieje i mieć oko na bocianiątka?
Z dachu naszego domku, oczywiście

Mama (a może to tata?) nie spuszcza gniazda z oka



Frasunek czy jedynie toaleta?



Jestem zwinny, na jednej nodze też ustoję



Rzadkie chwile spędzone wspólnie



Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 01:14, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Na dobranoc zdradzę wam moje małe tajemnice
Jedzenie było przepyszne,nie skosztowałam wielu potraw więc niech nikt się na mnie nie pogniewa,że pochwalę te potrawy (bo muszę ,mam parcie!!! ) ,które "kosztowałam"

Przedobrze upieczone pieczyste !!! Forszmak i Finko wybacz 8 pierożków i wciąż mi mało ))))))))))))
Ciasto wiem,że jadłam Basi pychotka i tartę czyjąś ???Też gdyby nie tylu chętnych to ...
Nalewka Marka nieprzereklamowana !!! I ciasteczka znakomite To moje kuchenne grzeszki ,a teraz pokażę moją najulubieńszą część ogrodu państwa gospodarzy Zaznaczam inne części piękne strasznieTo moje skrzywienie kamień,woda i roślinki





Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 01:04, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
A o to dowód jaka panowała w ogrodzie sielanka.Żyć nie umierać Błogo,cudownie z nieba żar i wszędzie woda.Boso po gęstym zielonym dywanie,mycie zielonych stóp w stawie ,piling na żwirowisku ze strumyczkami i kąpiel w 28 stopniach w basenie ...Spa za darmo do tego pyszny bufet !!!
Anka,ale nam dobrze zrobiłaś !

Wzór błogości dwojga gości ...))))))))






Ogród nad Rozlewiskiem 01:03, 09 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Tutaj już widac, że w gnieździe panuje niezły tłok


Małe bocianiątka dużo brudzą, więc rodzice oprócz jedzenia, noszą do gniazda materiał ściółkujący, tu - gałązki:



Przymierzanie, gdzie mam to włożyć?


O, tutaj będzie w sam raz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies