Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:11, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rh obtusum LEDINANENSE





Rh viscosum DIORAMA



Rododendronowy ogród II. 22:11, 08 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
an_tre napisał(a)
Bożenko przybiegłam się przywitać
Wy u Ani bawiliście, a ja na spacerku nad Wisłą



Aniu spacer nad Wisła to super sprawa szczególnie dla mnie bo nie mam żadnej rzeki ani jeziora w pobliżu ale szkoda ze nie byłaś u Ani choc doskonale to rozumiem bo to kawał drogi .Pozdrawiam serdecznie.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:09, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rh yakushimanum LAMENTOSA



Rh Fashing



Rh yakushimanum ERNEST INMAN



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:09, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
jestem pod wrażeniem tych hortensji... nie z powodu ich urody ale że przetrwały Przesadzałam je jak już miały pąki więc wziełam poprawkę na to że nie przezyją, a one wzieły i się przyjeły


Rododendronowy ogród II. 22:08, 08 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
danuta_ napisał(a)
Bogdziu - ja nie jestem dobra w pisaniu - więc krótko : bardzo się cieszę, że mogłam Cię (i Męża) poznać osobiście - jesteście wspaniałym duetem - dziękuję za miło spędzony czas u Ani


Danusiu a ja właśnie byłam u Ciebie i pisałam to samo ale zadzwonił telefon i zrezygnowałam z pisania bo musiałam pogadac. Mnie tez wiele radości sprawiła rozmowa z Tobą ( i wspólne moczenie nóg
;).Miło się rozmawiało i mam nadzieję że jeszcze będzie podobna okazja by się spotkac..



Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:06, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Diorama





Rh makinoi LANZETTE



Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:05, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia MOUNT SAINT HELENS







Rh Anuschka

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:05, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
pienne które rosną u mnie drugi rok



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:04, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

poznajecie?
zastanawiałam się czy nie dosadzić dwóch duuuzych kul, ale chyba wstrzymam się w tym roku, poczekam do przyszłego


Wytrzymaj jest pięknie!!!


pięknie!!! nie ruszać
Boćkowe perypetie ogrodkowe 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry

z perspektywy


Piękna! Oryginalna inna , zdecydowanie robi wrażenie!!! Bardzo mi sie podoba , pozdrawiam M
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
pilgrim posadzone dwa miesiące temu zaczyna kwitnąć



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:59, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
szałwia po ścięciu przekwitłych kwiatów ponownie zakwitła

macierzanka w gazonach zaczeła się rozrastać


i nówki posadzone RH i śliwa, muszę chyba jeszcze dokupić dwa RH
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:58, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Sylphides





Azalia Anneke



Marzy mi się Siedlisko.... 21:58, 08 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
[


Witaj
Zaczęłam podczytywać Twój watek i tu mnie wcięło!!
Pięknie!! moje kolory!!
Nie moge sie napatrzeć na bodziszki!! A co to takie po lewej stronie niebieskie kłosy?
Przetacznik ?szałwia?
Między bodziszkiem a piwonią- hosty?
jeszcze raz powiem -piekna kompozycja! gratuluję.bedę czytać dalszy ciąg!.Pozdrawiam

Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:57, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Oxydol





Azalia Juanita



Ogród dla Agusi 21:56, 08 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Monika352 napisał(a)

size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/14/144220/original.jpg[/img]

Oj jakie cuda u Ciebie!!!! Podziwiam i serdecznie pozdrawiam m

Dziękuje za pozdrowienia Moniko.Jakie tam cuda ,ot przy skromnych nakładach finansowych powoli realizowane marzenie o miejscu do wypoczynku.Ale dziękuje jedynie mogę sobie przypisać podziw do wytrwałości ,pracy w nim już 20 lat.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:56, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Eh bureavii HYDON VELVET



Rh Claudine



Rh insigne KING'S RIDE



Ogród w Holandii 21:55, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
popatrzyłam i wtrącę się ) najpierw bym wyciągnęła zza drzewa i drabiny bukszpana bardziej do przodu, może nawet w to miejsce gdzie obecnie masz irysy bo nie będzie go widać jak rabata zarośnie. Może tam od tyłu dasz irysy? ale żeby się wychylały ) ja bardzo lubię irysy i mam ich już sporo i napewno będą u mnie )

Jak róże to koniecznie musi być lawenda (jak dla mnie oczywiście)

a do tego A. mollis )

Szałwia pięknie i dość wysoko rosnie, ale np. w tej chwili ścięłam ją i wygląda nieciekawie ) sugeruję nie sadzić na pierwszym planie ale warto ją mieć

aaaaa, i pod bukszpany - trawki

To tak na gorąco
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:54, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rododendron Lilofee





Azalia Homebush



Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:53, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rododendron Nicoletta





Azalia KOSTERIANUM SCHNEID



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies