Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:13, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rh luteum SNOWBIRD





Rh Sarina



Ogród w Holandii 22:12, 08 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)

Agato gdzie robisz rabatę różaną? Masz już jakiś plan? typy róż? Planuję zrobić u siebie przy tarasie i mam z nią zgryz.


Monitka, robię rabatę różaną właśnie przy tarasie. Dam kilka roboczych zdjęć, żebyś mogła się zorientować. Plan mniej więcej mam, tylko z większością bylin poczekam jak juz te róże będą na swoim miejscu. Robię to etapami bo oczywiście brak kasy nie pozwala kupić wszystko hurtem, a poza tym kilka róż, któe chcę mieć będzie do kupienia dopiero jesienią (i to w Niemczech!). A plan jest taki


Nie wiem czy cokolwiek z tego wyczytasz? W każdym razie róże mają byc różowe i białe i oczywiście najwyższe z tyłu - idące po dwóch metalowych obeliskach (takich fajnych, zardzewiałych) przez średnie, aż po okrywowe białe The Fairy. Ramę stanowią trzy różnej wielkości kule bukszpanu. Jedna ma dół do zasłonięcia i tak też się stanie. Część już jest, co mam nadzieję widać na zdjęciu. Żurawki z przodu stąd wypadną, ale na razie sobie siedzą bo ich miejsce jeszcze nie jest gotowe. W to miejsce przyjdzie Holcus Mollis.
Po drabinie idzie juz rambler biały, ale na kwiaty liczę dopiero w przyszłym roku. No i między różami już są albo będą byliny - szałwia, lawenda, gaura biała, firletka biała i trawy.


Ja tak dla przypomnienia, żeby stron nie "przewracać", jeżeli pozwolisz Agatko.
Jeżeli się tak wszystie Kobitki upieracie to ja proponuję kompromis te irysy bliżej środka rabaty( te obok obecnie rosnących tam żurawek) przesunąć bardziej w prawo, tak jak pozostałe rosną.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:11, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rh obtusum LEDINANENSE





Rh viscosum DIORAMA



Rododendronowy ogród II. 22:11, 08 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
an_tre napisał(a)
Bożenko przybiegłam się przywitać
Wy u Ani bawiliście, a ja na spacerku nad Wisłą



Aniu spacer nad Wisła to super sprawa szczególnie dla mnie bo nie mam żadnej rzeki ani jeziora w pobliżu ale szkoda ze nie byłaś u Ani choc doskonale to rozumiem bo to kawał drogi .Pozdrawiam serdecznie.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:09, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Rh yakushimanum LAMENTOSA



Rh Fashing



Rh yakushimanum ERNEST INMAN



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:09, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
jestem pod wrażeniem tych hortensji... nie z powodu ich urody ale że przetrwały Przesadzałam je jak już miały pąki więc wziełam poprawkę na to że nie przezyją, a one wzieły i się przyjeły


Rododendronowy ogród II. 22:08, 08 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
danuta_ napisał(a)
Bogdziu - ja nie jestem dobra w pisaniu - więc krótko : bardzo się cieszę, że mogłam Cię (i Męża) poznać osobiście - jesteście wspaniałym duetem - dziękuję za miło spędzony czas u Ani


Danusiu a ja właśnie byłam u Ciebie i pisałam to samo ale zadzwonił telefon i zrezygnowałam z pisania bo musiałam pogadac. Mnie tez wiele radości sprawiła rozmowa z Tobą ( i wspólne moczenie nóg
;).Miło się rozmawiało i mam nadzieję że jeszcze będzie podobna okazja by się spotkac..



Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:06, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Diorama





Rh makinoi LANZETTE



Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:05, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia MOUNT SAINT HELENS







Rh Anuschka

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:05, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
pienne które rosną u mnie drugi rok



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:04, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

poznajecie?
zastanawiałam się czy nie dosadzić dwóch duuuzych kul, ale chyba wstrzymam się w tym roku, poczekam do przyszłego


Wytrzymaj jest pięknie!!!


pięknie!!! nie ruszać
Boćkowe perypetie ogrodkowe 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry

z perspektywy


Piękna! Oryginalna inna , zdecydowanie robi wrażenie!!! Bardzo mi sie podoba , pozdrawiam M
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
pilgrim posadzone dwa miesiące temu zaczyna kwitnąć



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:59, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
szałwia po ścięciu przekwitłych kwiatów ponownie zakwitła

macierzanka w gazonach zaczeła się rozrastać


i nówki posadzone RH i śliwa, muszę chyba jeszcze dokupić dwa RH
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:58, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Sylphides





Azalia Anneke



Marzy mi się Siedlisko.... 21:58, 08 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
[


Witaj
Zaczęłam podczytywać Twój watek i tu mnie wcięło!!
Pięknie!! moje kolory!!
Nie moge sie napatrzeć na bodziszki!! A co to takie po lewej stronie niebieskie kłosy?
Przetacznik ?szałwia?
Między bodziszkiem a piwonią- hosty?
jeszcze raz powiem -piekna kompozycja! gratuluję.bedę czytać dalszy ciąg!.Pozdrawiam

Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:57, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Azalia Oxydol





Azalia Juanita



Ogród dla Agusi 21:56, 08 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Monika352 napisał(a)

size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/14/144220/original.jpg[/img]

Oj jakie cuda u Ciebie!!!! Podziwiam i serdecznie pozdrawiam m

Dziękuje za pozdrowienia Moniko.Jakie tam cuda ,ot przy skromnych nakładach finansowych powoli realizowane marzenie o miejscu do wypoczynku.Ale dziękuje jedynie mogę sobie przypisać podziw do wytrwałości ,pracy w nim już 20 lat.
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 21:56, 08 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Eh bureavii HYDON VELVET



Rh Claudine



Rh insigne KING'S RIDE



Ogród w Holandii 21:55, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
popatrzyłam i wtrącę się ) najpierw bym wyciągnęła zza drzewa i drabiny bukszpana bardziej do przodu, może nawet w to miejsce gdzie obecnie masz irysy bo nie będzie go widać jak rabata zarośnie. Może tam od tyłu dasz irysy? ale żeby się wychylały ) ja bardzo lubię irysy i mam ich już sporo i napewno będą u mnie )

Jak róże to koniecznie musi być lawenda (jak dla mnie oczywiście)

a do tego A. mollis )

Szałwia pięknie i dość wysoko rosnie, ale np. w tej chwili ścięłam ją i wygląda nieciekawie ) sugeruję nie sadzić na pierwszym planie ale warto ją mieć

aaaaa, i pod bukszpany - trawki

To tak na gorąco
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies