W cieniu - zacieniona
21:38, 07 sie 2012
piękna
Rzadko cykas tak ładnie rośnie, pochwala Justi
![]()
Przyjaciele
![]()
Ten zestaw kolorów w ogrodzie to chyba mój ulubiony!
Może być jeszcze trochę różu
Aniu...gratulacje -to już drugi wątek...tak długo mnie nie było,a Ty mkniesz jak błyskawica.Serdecznie pozdrawiam.![]()