Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje poletko 21:33, 05 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Celina napisał(a)



Celinko wszystkie kwiatuchy pięknie Ci kwitną, a ta rózyczka nas łączy, mam taką samą
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:32, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Taki widok mam z huśtawki





U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:31, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Żurawki Georgia Peach w dopiero w pełnym rozkwicie







U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:30, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Została mi sadzonka hosty z podziału - podzieliłem ją jeszcze na 4 - mam nadzieję, że się przyjmą



Pachysandra - kiedyś ma być z tego dywanik - i tak cud, że się przyjęły







U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:27, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
W tym roku begoniami po kolana się nie popiszę







wyszły chyba szafirki ...

Ogród Magdalenka 21:26, 05 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry


żurawki poczyściłam z po przypalanych liści , część wykopałam, rozluźniłam podłoże i ponownie posadziłam , mam nadzieję, że teraz będą sobie po prostu rosły
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:26, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Znów Was ponudzę zdjęciami, ale co tam







Ogród Magdalenka 21:25, 05 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Ewcia88 napisał(a)



Variegatusy ładne. Mam prośbę, Madziu możesz im pyknąć fotkę z bliska i tak jakoś w cieniu żeby słońce nie świeciło. Chciałam się przyjrzeć czy podobne do Morning. Wiem że w necie dużo zdjęć, ale które prawdziwe...


Justi proszę kilka ujęć Variegatusa
... Variegatus jest dużo bardziej widoczny niż Morning




A ja mam pytanko, co to za małe roślinki przed żórawkami i trawami ?


Noemi, piknie

Czy Variegatus robi w dojrzałym wieku zupełnie biały?

Ale żurawy u Ciebie bogatejakie masz?cud miód orzeszeczki
Ostróżka ogrodowa (Delphinium cultorum) 21:23, 05 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Do góry
Nowość 2012 coral sunset



Ogród Magdalenka 21:23, 05 sie 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Do góry
noemi napisał(a)


Variegatusy ładne. Mam prośbę, Madziu możesz im pyknąć fotkę z bliska i tak jakoś w cieniu żeby słońce nie świeciło. Chciałam się przyjrzeć czy podobne do Morning. Wiem że w necie dużo zdjęć, ale które prawdziwe...


Justi proszę kilka ujęć Variegatusa
... Variegatus jest dużo bardziej widoczny niż Morning




A ja mam pytanko, co to za małe roślinki przed żórawkami i trawami ?
Moje poletko 21:20, 05 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Budleja nareszcie zakwitła, powojnik i liatra jeszcze "walczą"!
Startują kolejne lilie i rozwija się hibisik



Ogród Magdalenka 21:19, 05 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Konstancja30 napisał(a)
Magdś czekam na lavendę ... po ciachaniu


[b][b]



Dla Was Kochane ... trochę zżółkła ...ale wypuszcza świeże listki... czy teraz ją jeszcze czymś zasilić... na jesień koniecznie potas , to wiem, ale czy saletrą wapniową jeszcze mogę ją podlać ...ktoś wie?



Moje poletko 21:08, 05 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Po rannym deszczu, popołudnie słoneczne i upalnie
deszczowe fotki róż.zanudzam nimi ale je uwielbiam



Ogród Magdalenka 21:01, 05 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Variegatus c.d.
Ogród Magdalenka 20:56, 05 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
justi napisał(a)

Variegatusy ładne. Mam prośbę, Madziu możesz im pyknąć fotkę z bliska i tak jakoś w cieniu żeby słońce nie świeciło. Chciałam się przyjrzeć czy podobne do Morning. Wiem że w necie dużo zdjęć, ale które prawdziwe...


Justi proszę kilka ujęć Variegatusa
... Variegatus jest dużo bardziej widoczny niż Morning



Mój ogródek pod Gdańskiem 20:52, 05 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Powojniki recta mundschurica - zaczynają kwitnąć - to ich 1 rok u mnie więc jeszcze delikatnie....
wszystkie powyższe uwagi dotyczą tez powojnika Jiska:

pierwszy kwiatek Polish spiryt - a , ale pąków na mnóstwo jeszcze w tym roku liczę na burzę kwiatów:

i szczyt sezonu dla Gipsy Gueen :
Zielony chaos u Dawida 20:45, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
tengel27 napisał(a)
Powojniki zasłaniające garaż to Clematis alpina 'Frances Rivis', który kwitnie jako pierwszy już wiosną:





piękny jak i cały ogród
Mój ogródek pod Gdańskiem 20:39, 05 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
A teraz trochę aktualności z ogrodu:
rozchodnik okazały, dopiero szykuje się do kwitnienia - bardzo go lubię i mam u siebie 6 szt. różnych gatunków ten jest największy, ale tez jako największy go kupiłam, pozostałe u mnie "dojrzewają"

Przetacznik i szałwia już nie kwitną, teraz czekam na "drugą odsłonę" przetaczników i zakwitnięcie rozchodników:

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 20:34, 05 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Jestem bardzo dumna, bo udało się i urosły...ogórki Pierwszy raz.
Na zdjęciu w towarzystwie cukinii

A to zdjęcia mojej córki, chodzi po ogrodzie i szuka inspiracji.



Mój ogródek pod Gdańskiem 20:31, 05 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Dziś, cały dzień spedziliśmy w Poddębiu, gdzie odbieraliśmy Maję z kolonii . Czasem gdy nad morzem jest piekna pogoda myślę sobie że nie trzeba jechac do Grecji bo u nas jest tak pięknie... tylko żeby ta pogoda była. Dziś było pięknie :
Moja rodzinka (bez syna, który nie był chętny jechać 200 km po siostrę..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies