Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 00:13, 28 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ania z zielonego wzgórza :-) 00:11, 28 lip 2012

Dołączył: 12 sie 2011
Posty: 23
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Witam serdecznie
chciałam zapytać jak wykonane są obrzeża rabatek? czy są to ekobordy?
Pszczelarnia 00:08, 28 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Witaj Pszczółko, wracając do żółtego, natknęłam się na takie zestawienie w Ogrodzie Botanicznym w Dublinie. Na mnie robi wrażenie, choć może trochę zbyt krzykliwe do Twojego ogrodu. Uwielbiam krokosmie, w Irlandii są niezwykle popularne.

Ania z zielonego wzgórza :-) 00:07, 28 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aniu, sto lat
Lecę w kulki... 00:06, 28 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Spełnienia marzeń

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 00:04, 28 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Najlepszego

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 00:03, 28 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aniu, ja też życzę Ci wszystkiego co najlepsze :*

Mój kawałek raju II 00:01, 28 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aneczko gratuluję otwarcia nowego wątku
Przy okazji składam serdeczne życzenia imieninowe, sto lat :* :*

Kolorowe rabaty 00:00, 28 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry






Kolorowe rabaty 23:55, 27 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Nie muszę wysoko wznosić wzroku,żeby zobaczyć nieco więcej niż pół księżyca ma kolor prawie wzorowo żółty jak w środku wiejskie jajo.
Czy to coś oznacza ?Pewnie tak,ale wolę przemilczeć. W domu duszno,ale na dworze wspaniała noc.Wieszam kolejne pranie jednocześnie słucham jak świerszcze napierniczają na skrzypeczkach to zwiastun ładnej pogody:
Cynie






Rajski ogród Ani 23:52, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Dołączę się do życzeń, wszystkiego najlepszego Aniu
W ogródku Ani 23:51, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aniu, spełnienia marzeń

Dwa światy 23:50, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Samego najpiękniejszego
Mój mały raj na ziemi :) 23:48, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Najlepszego Aneczko

Ogródek Hanusi po zimie 23:47, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Haniu, spełnienia marzeń :*

Ogrodnik mimo woli 23:46, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aneczko, wszystkiego najpiękniejszego :* :*

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 23:45, 27 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Aneczko, jeszcze ja spóźniona ciut , ale z najlepszymi życzeniami biegnę

Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radości i pogody ducha :-*

Dla odmiany czas na zmiany... 23:42, 27 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Tess napisał(a)
widziałaś te projekty Gosi, co podrzuciła Ani?

Wkleję do Ciebie, bo tamten wątek ma być usunięty, to po co mamy potem po wątkach szukać

Zobacz, jakie fajne nasadzenia koło wejścia do domu:



Wstawię Ci 3 rabatki jakie gdzięs tam posklejałam dla Forumowiczek może Cie zainspirują






Musisz sie zastanowić, co Ty wogóle chcesz mieć w ogrodzie.
W szczególności w przedogródku.
Na początek


Spokojnie dziewczyny, nie bójta się projekty nie zginą, są w moim wątku na projektowaniu nasza Gosia kochana je trzasnęła
Teresko to jest rabata przy tarasie

Beatko u Ciebie takie angielszczyzny świetnie by wygladały
Mój kawałek raju II 23:42, 27 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Sebek napisał(a)
Witam w drugim wątku


Sebek odętka od Ciebie
Słoneczniki ozdobne 23:41, 27 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies