Ogród w Holandii
21:42, 27 lip 2012
Bociek, dzięki za wyrażenie zgody, ale jeszcze poproszę o odpowiedź na drugie pytanie jakie tam zadałam - ile ta rabata ma szerokości?
Ojej, strasznie Wam dziekuje za pamiec i odwiedziny. Naprawde podziwiam Was. Jak Wy to robicie, ze jestescie na biezaco???
Coz, czasami zycie nie akceptuje kompromisow
A wiec zanim poodpowiadam na posty i poodwiedzam Was kilka swiezych zdjec
W ubiegla sobote pojechalam raniutko do lasu pokuszona przez Bozenke (Bogdzia) i jej lesne zdobycze.
Hmmm, w zasadzie nie ma sie czym chwalic
![]()