Ogródek Hanusi po zimie
09:16, 26 lip 2012
Haniu, ja również przyłączam się do życzeń!
Obyś nas często obdarowywała swoimi rymowankami
..


Floksy prześliczne, pamietam lubiła je moja babcia również zapalona ogrodniczka. Ja także mam je w swoim ogrodzie. Wspomniałaś coś o rocznicowym wierszu, gdzie go mogę znaleźć? A to floksiki z irlandzkiego ogrodu, właścicielka tez w nich zakochana. Pozdrawiam
![]()