Elfiku, jak u Ciebie pięknie wszystko kwitnie! A lawendę masz super hiper wypasioną! Szkoda, że tego planowego różu tam brakuje. Jest niebiańsko na tym skrawku, jak już ktoś napisał, ale ten róż stworzyłby w tym miejscu cudeńko!
Moje kępki floksikowe... to takie małe wypierdki przy Twoich.... ale urosną...... te zdjecia mnie tylko utwierdzają, że podążam dobrą drogą.... masz odłożone u pana 3 floksiki białe.. niestety pełne nie pachną
Moim zdaniem przetacznik . Z nazwą przetacznikowiec jeszcze sie nie spotkałam. Ja też miałam te lilie ale po tej zimie została mi tylko jedna ale i tak zapach ma niesamowity, niestety kwitnie mniej obficie niż w tamtym roku.
a dzisiaj byłam w Hortulusie trudno oprzeć się zakupom..... roślin cała masa, różnych dekoracji i cebul ! kupiłam sobie krokusy (2 rodzaje) , tulipany i czosnki
kupiłam tez ostróżki!!! będę je targać przez pół Polski, ale ...nie mogłam się oprzeć